Вівторок, 20.10.2020, 02:27

Головна » 2018 » Червень » 20 » На пам’ять про життя у гуртожитку
На пам’ять про життя у гуртожитку

Далекий 2014 рік. Випускники шкіл стояли перед вибором свого майбутнього навчального закладу. У прекрасний червневий день свої двері відкрила приймальна комісія вподобаного вам вищого навчального закладу. Ви подали документи, склали іспити і невдовзі дізналися що вас зарахували. Ви зараховані, але не знали, де будете проживати. Питання про місце вашого проживання стояло особливо гостро. Чому? Тому що необхідно було шукати житло. Можливо це було проживання у ваших родичів або ж ваша власна квартира, в якій ви проживали на той час, або ж ви планували знімати квартиру зі своїм другом або подругою. Це все дуже хороші виходи, але найкращим було заселення в гуртожиток. Чому? Тому що в цьому є як свої  плюси, так і мінуси, але плюсів вельми більше.

І такі плюси знайшли для себе першокурсники 2014-15 навчального року Токар Михайло, Очан Артем, Семков Іван, Марин Михайло, Морар Дмитро, які вирішили поступити до ІТМЕСГ та опанувати професію техніка-механіка.

Саме хвилююче це перше враження. Що ж чекає нового мешканця гуртожитка ? Які будуть сусіди? Які умови? Ці та інші питання хвилюють, як самого першокурсника, так і його батьків.

Так і у хлопців пройшла «акліматизація» на протязі кількох тижнів, вони звикли до навколишнього оточення, познайомилися зі своїми співмешканцями . У гуртожитку хлопці навчилися готувати їжу, робити генеральне прибирання, лагодити полиці, ремонтувати ліжка, стільці, створювали затишок прилеглої території, піклувалися про клумби, завжди відкликалися на прохання співробітників гуртожитку в повсякденних справах по благоустрою у гуртожитку пройшли 4 роки. Саме тут хлопці подорослішали, стали більш відповідальними, деякі прийняли рішення щодо продовження навчання, інші вирішили працювати.

На пам'ять про проведені роки у гуртожитку № 1 співробітники гуртожитку підготували їм сюрприз: подяки та пам’ятні подарунки на згадку про роки проведені разом від першокурсника до випускника технікуму.

Переконлива думка про те, що хто не жив свого часу в гуртожитку, той і студентом не був, має свою неприховану істину, бо студентський гуртожиток – це свого роду цілий світ, хоча і відокремлений, але реальний. Тут свої закони і правила, які вимагають від мешканців активно влитися в студентське життя, бути життєрадісними та креативними молодими людьми.

Атмосфера гуртожитку допомагає юному поколінню знаходити спільну мову з навколишнім світом, прокладати свій власний шлях у житті, домагаючись певних успіхів, разом з тим не замикатися у собі, не конфліктувати, а навчатися жити гуртом. Два студентські гуртожитки, які є в структурі нашого технікуму та розраховані більш ніч на чотириста місць, являються важливим підрозділом у навчанні та вихованні. Тому майбутні абітурієнти та їх батьки повинні враховувати важливий пункт при виборі навчального закладу наявність гуртожитку. Проживання коштувало менше 400 грн на місяць для студентів ІТМЕСГ. А розташовані гуртожитки дуже зручно: гуртожиток № 1 – 2 хвилини необхідно щоб дістатися до навчального закладу, гуртожиток № 2- 5 хвилин.

Чекаємо нових студентів та нових мешканців гуртожитку на 2018-19 навчальний рік.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 302 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1