Середа, 21.10.2020, 05:57

Головна » 2018 » Березень » 6 » Музична композиція «Її Величність – Жінка»
Музична композиція «Її Величність – Жінка»

Я пишаюсь, що я – Українка!

І не змінить цього ліку час.

Я пишаюсь, що я – Українка!

Я пишаюсь, що я серед Вас!

5 березня у приміщенні бібліотеки була проведена літературно – музична композиція «Її Величність – Жінка».

У затишному читальному залі бібліотеки зібралися студенти гр. І – А орг. з класним керівником Деревенко Є.О., гр. ІІ – А орг. з класним керівником Поляковою М.Л., гр. ІІ – А мех. з класним керівником Станчевою І.В. та гр. ІІ – Б мех. з Ткачук О.С.На заході була присутня в.о. заступника директора з виховної роботи Донцова О.М.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповили, що впродовж усієї історії України чимало жінок залишили слід у культурно-освітній, політичній і навіть військовій діяльності. Жінки не тільки не поступалися чоловікам, але іноді й перевершували їх. Українська жінка завжди стояла на боці милосердя, несла велику любов і сімейне тепло. Своєю багатогранною діяльністю видатні українські жінки вплинули на розвиток і становлення нашої держави.

Ведучи розповили про життя і діяльність княгині Ольги, Роксолани, Марії Заньковецької, Лесі Українки, Катерини Білокур, Соломії Крушельницької та інших.

Протягом усього заходу звучали вірші Лесі Українки та Ліни Костенко, які декламували студенти гр. ІІ – А орг.: Шевченко Надія, Танасійчук Роман, Праведний Владислав, Клінчева Рената та Тихомир Роман.

Гості мали змогу подивитись фото видатних жінок України, відеоролики та прослухати пісні Ніни Матвієнко.

У читальному залі підготовлена виставка – інсталяція «Її Величність – Жінка».

Користуючись нагодою, колектив бібліотеки щиро вітає усіх жінок технікуму з наступаючим святом 8 Березня!

Це світле весняне і бажане свято – свято надії, краси та мрій. Нехай воно завжди дарує тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра й впевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності близьких.

Нехай тендітні пахощі троянд
Навіють щастя, ніжність і кохання,
Хай здійснює бажання зорепад
І втілює у дійсність сподівання!
Хай Вам вдається все - вдень і вночі,
Хай очі посміхаються натхненно,
І смак життя, і молодість душі
Нехай для Вас тривають нескінченно!

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 410 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1