Четвер, 29.10.2020, 06:41
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2018 » Січень » 25 » Молодь вибирає ЗОЖ
13:03
Молодь вибирає ЗОЖ

                                                   Корисна зустріч з волонтером

   Цікава зустріч відбулася у гуртожитку №2 ІТМЕСГ з волонтером Ізмаїльського центру турботи про життя І.І. Кліменченко. Питання, які піднімалися на ній, стосувалися унікальності та неповторності кожної особистості, умінні правильно оцінювати себе, не плутати поняття закоханості з великим і прекрасним почуттям любові.

    Не секрет, що нинішнє молоде покоління більш вільно і розкуто у відношенні до сімейних цінностей. Це не найкращим чином позначається і на статистиці ранніх розлучень, і на репродуктивне здоров'я жінки. ВІЛ інфекція - також наслідки множинних безладних зв'язків. «Життя - це вибір. Життя - це ризик» - головна ідея, на якій був зроблений акцент фахівцем центру.

   В процесі зустрічі зародився живий діалог, який розкрив очі на багато проблем, що виникають у молодих людей в пору дорослішання. У виховному заході, який тривав понад 2 години, були використані відеоматеріали, пройдені тести. Ніхто не залишився байдужим. Найактивніша учасниця К. Нікітенко отримала особистий приємний подарунок від волонтера.

   

   Дівчата (а вони становили основну аудиторію) дізналися багато корисного для себе, отримали відповіді на найактуальніші теми та візитки центру, куди вони зможуть звернутися за допомогою в разі складної ситуації.

 

Вихователь гуртожитку №2

Н.М. Михайліна

Переглядів: 468 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]