Неділя, 25.10.2020, 18:37

Головна » 2018 » Травень » 23 » Молодь обирає здоров’я
Молодь обирає здоров’я

Ток - шоу в гуртожитку

Волонтери Центру турботи про життя часті гості в гуртожитку №2 ІТМЕСГ. На цей раз разом з Іриною Клименченко на зустріч зі студентами прийшли і її сподвижники Неля Іваненко, Ганна Заболотна. Вони запропонували хлопцям та дівчатам взяти участь в ток-шоу «Співжиття: за і проти». І ті охоче відгукнулися на ідею провести такого роду захід.

Тема розмови схвилювала молодих. І якщо на початку вони себе відчували дещо замкнуто, більше слухали, то надалі самі відкрито висловлювали свою думку, ділилися власними ідеями, міркували, робили висновки. Ток-шоу супроводжувалося показом слайдів, відеофільмів, міні-експериментами.

На зустрічі не було байдужих. Адже обговорювалися вічні для кожного, хто живе на землі, цінності: любов, шлюб, сім'я, діти ...

У висновку вихователь гуртожитку Н.М.Михайліна подякувала фахівців Центру за ту благородну справу, яку вони несуть молодим і висловила надію, що посіяні в душах юнаків та дівчат зерна моральності дадуть добрий результат. Кожен з волонтерів на пам'ять про зустріч зі студентами отримав маленький сюрприз - підкову на щастя.

Віолетта Михайлуца,

секретар студ.ради гуртожитку №2 ІТМЕСГ