Четвер, 29.10.2020, 09:10

Головна » 2019 » Грудень » 19 » Моя майбутня професія – ЕЛЕКТРИК!
Моя майбутня професія – ЕЛЕКТРИК!

22 грудня на теренах нашої країни святкують День енергетика - професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення.

Свято було встановлено Указом Президії Верховної Ради СРСР від 23 травня 1966 року на згадку про прийняття Державного Плану Електрифікації Росії (рос. ГОЭЛРО) на VIII Всеросійському з'їзді Рад в 1920 році.

Тобто розпочато електрифікацію нашої країни майже 100 років тому! За цей час мільйони людей в різних галузях виробництва мають відношення до професії електрифікація. Не обминає свято і наш коледж - один з напрямків навчання студентів – 141 «Енергетика, електрифікація та електротехніка».

Дню енергетика була присвячена виховна година групи І А електрики – «Моя майбутня професія – ЕЛЕКТРИК». Молодь віком 15-16 років вже протягом цілого семестру наполегливо і завзято навчається за обраним фахом. Перший курс це - інтенсивна робота над шкільною програмою за 10 -11 клас загальноосвітньої школи. Для того щоб переконатись, що обраний шлях розвитку вірний та більше дізнатись про майбутню професію першокурсники запросили в гості знавців: випускників технікуму 1975 року – Громовенко Миколу Йосиповича та Лебеденко Степана Івановича. Обидва очолювали енергетичні служби в агропромисловому комплексі, мають багатий життєвий досвід і наразі люди енергійні, компетентні продовжують працювати за фахом. Цікавили студентів питання про життєвий шлях запрошених, про те як відбувалось їх становлення в спеціальності, чи потрібні на виробництві фахівці даної професії, які цікаві випадки були в роботі, на що звернути особливу увагу в роки навчання???

Запрошені, з теплом і гумором, розповідали про власну студентську юність. Про роботу на виробництві, важливість дотримання техніки безпеки; про те що електриків багато, а майстрів своєї справи не вистачає. Наголошували, що для того щоб бути успішним в будь якій галузі, треба мати ґрунтовну базову освіту і бути готовими до розвитку і самоосвіти протягом всього життя.

На згадку про зустріч, в якості «талісманів удачі», від знавців-електриків студенти отримали свої перші засоби діагностики - світлодіоді індикатори та спробували ними користуватись.

Під кінець бесіди, в якості розваги, а вірніше для показу нових методів навчання, студенти та гості переглянули невеличкий навчальний фільм «Вчимося читати та збирати електричні схеми», створений у 2016 навчальному році студентами нашого навчального закладу.

За результатами вікторини, найбільш кмітливим та уважним глядачем фільму виявився Амуров Микита, який отримав головний приз – мультиметр (електровимірювальний прилад для діагностики працездатності електричного обладнання призначеного для роботи в мережі 400/230 В).

Зустріч була теплою і взаємоприємною. Студенти поспілкувались зі знавцями, а ті, в свою чергу, отримали досвід і позитивні емоції від спілкування з молоддю.

Сподіваємось, що наша взаємодія триватиме і надалі.

Від імені студентів і викладацького складу коледжу вітаємо енергетиків з професійним святом! Бажаємо наснаги , здоров’я, щастя сім’ям та мирного неба!!!

Студентам – вдалої здачі сесії! Доросле життя чекає на Вас!

Коментували подію голова циклової комісії

електротехнічних дисциплін Ніколенко Л.А

та класний керівник групи І А електрики Холостенко Л.А.

Переглядів: 347 | Додав: | Рейтинг: 3.7/6