Середа, 21.10.2020, 06:19

Головна » 2018 » Грудень » 27 » Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Мова – це доля нашого народу,

і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її.

О. Гончар

15 грудня 2018 року у місті Одеса на базі КЗВО “Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради” відбувся III (II) обласний етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Учасниками конкурсу були учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, студенти професійно-технічних училищ, вищих навчальних закладів I-II, III-IV рівнів акредитації гуманітарного і негуманітарного профілю всієї Одеської області (м.Одеса, Чорноморськ, Ананьїв, Білгород-Дністровський, Подольськ).

Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства представляли студентки Вітюк Тетяна I-А бухгалтери (викладач Парахова Л.Я.) і Сметаніна Олена II-А організатори (викладач Порошенко С.В.).

Завдання були різноманітного характеру: написання творчої роботи “Кожна Людина — неповторна”; робота з орфографії, пунктуації, відредагування речень і словосполучень, акцентуаційні вправи.

Студенти нашого технікуму виявили хороші знання, навички, уміння з української мови, набравши 22 і 16 балів з 28 найвищих. Студентки Вітюк Тетяна і Сметаніна Олена отримали багато вражень, певний досвід, який знадобиться в подальшому опануванні українською мовою. За участь у Конкурсі їх нагороджено грамотами.

Бажаємо натхнення і творчих успіхів!

Викладачі

Порошенко С.В, Парахова Л.Я.

Переглядів: 277 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1