Середа, 21.10.2020, 06:57

Головна » 2019 » Жовтень » 7 » Міжнародний день людей похилого віку
Міжнародний день людей похилого віку

З ініціативи ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років. В Україні налічується 6,9 млн громадян віком від 65 років.

Більшість пенсіонерів воліють провести старість вдома, в своїх стінах. Однак буває, що у літньої людини немає дітей або близьких родичів, які можуть забезпечити належний догляд. Тому існують будинки для людей похилого віку.

1 жовтня студенти першого та другого курсів, що мешкають у гуртожитку № 1 ІАТК відвідали Ізмаїльський будинок престарілих. Вони принесли невеличкі подарунки для літніх людей – для жінок: креми для рук, масажні гребінці, панчохи, гаманці, для чоловіків- шкарпетки. 33 подарунки були вручені мешканцям будинку престарілих. Хлопці пригостили їх яблуками, виноградом, піцою.

Завідуюча цим будинком Тетяна Петрівна організувала зустріч студентів із підопічними. Студенти були приємно вражені домашнім затишком, чистотою. Вони мали можливість поспілкуватися із мешканцями, відповісти на їх питання. Хлопці зробили фотографії на пам'ять та пообіцяли приходити до них й далі.

Дякуємо колективу Ізмаїльського будинку престарілих за їх гостинність.

Вихователь гуртожитку № 1

Польшакова А.І.