Середа, 21.10.2020, 08:50

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Містер - це круто!
Містер - це круто!

Конкурс "Містер гуртожитку" серед студентів ІАТК проводиться щорічно. Бажаючих взяти участь у ньому набирається достатньо. Але як тільки справа доходить до виходу на сцену, хоробрих залишається небагато. Чи не кожен наважується постати перед численною публікою і суворим журі у всій красі, щоб продемонструвати свої найкращі якості: розум, ерудицію, силу, вправність, артистизм. Так було і цього разу. Четвірка найсміливіших, сильних і вправних з гуртожитку №2 - Антоній Шевченко (4 А ел.), Андрій Кожухар (1 Б ел.), Святослав Олту (1 А ел.) І Дмитро Марашлець (1 А ел.) вступили в боротьбу за право володіти титулом "Містер гуртожитку - 2019".

Випробувань їм було підготовлено чимало. І перше - розповісти про свої гідності, запросивши незнайому дівчину на побачення по телефону. Краще за всіх вдалося це зробити Святославу Олту і Дмитру Марашельцу. Зате Антоній Шевченко з великою перевагою обійшов всіх суперників, віджавшись від підлоги понад 40 разів зі склянкою води на спині. В результаті, він зайняв друге місце, ставши володарем відразу двох дипломів: "Містер Мускул" та "Містер Артистичність".

Достойно виступив і Святослав Олту. Він - кращий в конкурсі на кмітливість і реакцію. Високий бал отримав Святослав і за сольне виконання пісні "Поцілунок" з репертуару групи "Dabro", ставши переможцем в номінації "Глядацьких симпатій".

Тактовно і чарівно виглядав на майданчику Андрій Кожухар. Йому присвоєно номінацію "Містер Стиль". У творчому конкурсі Андрій читав ліричні вірші Едуарда Желудьова "Тиша", а це, повірте, справа тонка! Оплески глядачів - йому заслужена нагорода.

І, нарешті, про переможця. Одноголосним рішенням журі (а в нього увійшли заст. директора по ВР О.М.Донцова, зав. відділенням електрифікації, голова журі І.Д.Власой, соціальний педагог О.М. Бушняк, викладачі ІАТК Л.А.Холостенко і Л.Д.Яланжі) пальма першості присуджена Дмитру Марашельцу. Його ніхто не міг перевершити в інтелекті і ерудиції, кмітливості і вмінні легко справлятися з найнесподіванішими завданнями. Стрічка переможця в урочистій обстановці пов'язана йому. Всі учасники нагороджені почесними дипломами, пам'ятними медалями та сувенірами.

Справжньою окрасою програми став виступ юних артистів гуртожитку - Дар'ї Памукчі, Діани Ковач, Тетяни Узун і Дениса Ляха. Хотілося б відзначити і інших студентів, які внесли свою лепту в проведенні вечора - Аліну Недялкову, Юлію Анчеву, Івана Куртєва, Михайла Мончака, Івана Шопова, Романа Нямцу та ін., завдяки яким фойє перетворилося і заграло новими барвами і вогнями, а музика звучала по-святковому, запально.

Н.М.Михайліна,

вихователь гуртожитку №2.