Вівторок, 20.10.2020, 01:47

Головна » 2019 » Вересень » 27 » «Місячник першокурсника»
«Місячник першокурсника»

Кожен з нас може знайти у бібліотеці

спокій духу, розраду в смутку,

моральне оновлення і щастя, якщо тільки вміє

«володіти тим дорогоцінним ключем,

який відмикає таємничі двері цієї скарбниці»

Леббок

1 вересня 2019 року в нашому коледжі сталася значна подія-вчорашні школярі, які успішно склали іспити,стали Першокурсниками! Ця незабутня подія відкриває в їх житті абсолютно нову сторінку - вони стали повноправними членами великої студентської родини, яка об’єднала молодь у єдине ціле!

Впродовж усього вересня у бібліотеці коледжу проводився «Місячник першокурсника». Була оформлена тематична полиця «Віват, Першокурснику!», проводились індивідуальні бесіди та ознайомчі екскурсії по бібліотеці.

Зі студентами першого курсу відділення механізації було проведено бібліографічне ревю «Пізнай тайни книжкового світу». Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповіли історію появи та створення книги, ознайомили з правилами і довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки .З цікавістю студенти відповідали на запитання гумористичної вікторини «Бібліотечна мозаїка». Класний керівник групи І А бух. Стопачинська Т.В. розповіла слухачам про основні методи самостійної роботи студентів з книгою ,як вести й використовувати записи прочитаного та як самостійно підготуватися до занять.

Студенти – першокурсники віддалення електрифікації мали змогу прийняти участь в інформаційному брифінгу «Бібліотека – вікно у світ знань», де вони ознайомилися з історією створення бібліотеки коледжу та можливостями і вимогами користування носіями інформації . Були зачитані «Правила бібліотеки», «Правила роботи з книгою» та «Заповідь читача». Кл. керівник гр. І – Б ел. Холостенко Л.А. поділилася своїми спогадами про дитинство,де книги мали велике значення для формування ії світогляду та здобуття знань. Вона підкреслила важливість читання для кожної людини.

Усі першокурсники урочисто були зараховані у читачі нашої бібліотеки.

Ми сподіваємось, що нові члени нашої великої студентської родини будуть уважними, працелюбними та жадібними до знань.

Шановні першокурсники! Ви почали новий етап свого життя. Прийшли ви до нас з новими ідеями і сподіваннями. Позаду – дитинство з його радощами та безтурботністю. Попереду – доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії.

Бажаємо своїми успіхами у навчанні тішити батьків і викладачів, стати професіоналами після закінчення нашого коледжу та знайти свій шлях у майбутті. Працюйте над своєю самоосвітою, будьте старанними у навчанні та наполегливо формуйте свої здібності.

Сміливо йдіть у Юність! Досягніть своєї мети!

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 180 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1