Четвер, 29.10.2020, 10:43

Головна » 2018 » Листопад » 20 » Ми всі - студенти
Ми всі - студенти

Напередодні міжнародного дня студента в гуртожитку №2 ІТМЕСГ відбувся вечір, який з повним правом відзначили студенти Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства, ІМУ, ІТЕПа. І відзначили по-особливому. Підготували концерт, в  якому продемонстрували свої таланти. А вони виявилися досить різноманітні.

За 57 секунд склав кубик - Рубика на очах у глядачів Владислав Гужев. Олена Корнієнко та Микола Ведута оригінально презентували свою картину «Вечір у місті», створену разом. Юлія Гусар читала вірші власного твору, написані легко і з гумором. Ну, і який концерт без пісень, танців, спортивних номерів, сценок!

Гучними оплесками зустрічала студентська аудиторія виступи Діани Ковач, Аміни Варзер, Антонія Шевченко, Ганни Зозуліної, Ольги Додон та інших виконавців. Усі учасники були нагороджені приємними подарунками. А потім була дискотека, на якій молодь із задоволенням танцювала не тільки під сучасні ритми, а й національні мелодії Бесарабського краю.

Вихователь гуртожитку №2 ІТМЕСГ

Н.М. Михайліна