Середа, 21.10.2020, 06:34

Головна » 2018 » Листопад » 23 » Медаль святих Кирила і Мефодія в Ізмаїлі!
Медаль святих Кирила і Мефодія в Ізмаїлі!

Донцова Олена Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, методист, викладач англійської мови в Ізмаїльському технікумі механізації і електрифікації сільського господарства. З 2015 року займає посаду завідувач відділенням інформаційних технологій міжнародного наукового збірка «Мова та історія». Як науковець Олена Миколаївна виявляє неабиякі творчі здібності, свідченням цього є ряд перемог в різноманітних номінаціях: « Електронний навчальний посібник з англійської мови для студентів спеціальності 5.10010201 «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та навчальний відеофільм « Музей ІТМЕСГ» у конкурсі «Педагогічні інновації» у номінації «Інноватика  в організації виховної роботи» (І місце по області).

За 29 років педагогічної роботи Олена Миколаївна від викладача зросла до посади в.о. заступника директора з виховної роботи Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства. На керівній посаді з вересня місяця 2017 року. За цей час встигла зарекомендувати себе як людина, котра любить студентів і поважає їх творчі захоплення.

У 2017 році Олена Миколаївна за розробку електроного навчального посібника з англійської мови для студентів спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» була нагороджена орденом Академії наук вищої освіти України «За успіхи в науково-педагогічній діяльності».

Особливу роль у своїй діяльності Олена Миколаївна надає науково-просвітницькій справі: розвитку духовності, морально-етичних цінностей, які окреслюються єдністю моралі й етики серед молоді, сприяють «розбудові духовності в Україні». Саме за ці заслуги Донцова О.М. отримала шановану серед інтелігенції Медаль святих Кирила і Мефодія. Вітаємо Олену Миколаївну із заслуженою нагородою та бажаємо невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів!

Член Ради молодих вчених АН ВО України, Лауреат Міжнародної літературної премії

«Сад божественних пісень» імені Григорія Сковороди Наталя Свищ