Субота, 04.07.2020, 11:54

Головна » 2018 » Березень » 5 » Математична вікторина у ІТМЕСГ
Математична вікторина у ІТМЕСГ

Математика – це мова, якою написана книга природи

Математику вже навіть задля того треба вивчати,

що вона розум до ладу приводить.
М. В. Ломоносов

А ти, знаєш математику ? Якщо «так», то тобі було б цікаво 26 лютого в актовій залі технікуму, де в цей час відбувалась математична вікторина серед студентів перших курсів. У конкурсі приймали участь дві об'єднані команди: електрики- організатори («Мегамозг» ) та механіків – бухгалтерів («Формула успіху»).

Вікторина складалась з чотирьох турів. Перший тур- презентація учасниками команд своїх бойових девізів, кожен з яких був по-своєму яскравим та неординарним.

Конкурс - змагання команд, що був другим туром вікторини, змусив учасників «попотіти», відповідаючи на велику кількість каверзних питань з математики.

Не посоромились і обрані капітани, Дукова Ольга та Гусаров Володимир, що, захищаючи честь своїх команд, показали відмінні знання з різних розділів математики.

У конкурсі приймали участь і вболівальники, що прийшли підтримати войовничий дух команд. Оригінальні питання, такі як: «Яку математичну фігуру прикрашають діаманти?» або «В якому слові можна знайти цілий метр О?» не змогли «збити з пантелику» хлопців та дівчат.

Вікторина пройшла в теплій та дружній обстановці. Але в будь-якому конкурсі є переможець, тому за результатами, з відривом всього в 7 балів, перемогла команда «Мегамозг».

Свято математики підготували викладачі Яланжі Л.Д. та Тарай М.Г.

Голова циклової комісії загальнонаукових дисциплін

Бреднєва О.С.

Переглядів: 401 | Додав: | Рейтинг: 0.0/0