Понеділок, 26.10.2020, 09:51

Головна » 2018 » Листопад » 20 » КВК – свято сміху і радості
КВК – свято сміху і радості

Кажуть, що хвилина сміху подовжує життя на один рік

Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення  особистості.

17 листопада студенти святкують свій день - «День студента». Цього дня студенти традиційно веселяться, у ВНЗ проводяться різноманітні заходи щодо святкування Дня Студента, не залишаються без уваги ні клуби, ні дискотеки, ні навіть гуртожитки.

19 листопада 2018 року у стінах рідної Almer Mater – ІТМЕСГ відбулося масштабне свято: на великій перерві кожна студентська група, яка приймала участь у благодійній яр марці «Бессарабська увертюра», отримала солодощі. В актовій залі відбулося свято сміху і радості, яке мало назву «КВК». На це дійство, присвячене дню студента, прийшло надзвичайно багато студентів, які вболівали за свої команди, батьки та гості.

Свято розпочалося із перегляду відео про життя студентів у гуртожитку № 1. З перших хвилин відео зрозуміло, що вислів «Вирішив не заводити будильник. Нехай Господь вирішує, йти мені до першої пари, чи ні..» зовсім не стосується студента групи ІІ-Б мех Владислава Забуна. Студентська рада з гумором висвітлила побут, прагнення до знань, любов до музики головного героя. Студенти оцінили відео бурхливими оплесками.

Потім настав час «отримання подяк, грамот на медалей». В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М. від імені адміністрації навчального закладу вручила сертифікати студентам, які продемонстрували музикальні таланти та вміння декламувати вірші у стінах ІДГУ під час заходу «Бабій яр» ( Масюкевич В., Стоматова С., Гавлицький С. Картелян Ю. ), також були відзначені студенти за свою організаторську роботу та творчій підхід до культурно-масових та спортивних заходів: Хаджикова Л. ( голова студентської ради), Дімова Д. (староста гр ІІ-Б ел), Нямцу Р., Додон О., Зозуліна Г., Подолянюк І., Лях Г., Дулан Я., Бережний С. Подяку отримала й група І-А механіки, яка зібрала найбільше коштів на ярмарці «Бессарабська увертюра». Свої грамоти за перемогу у online- конкурсі з англійської мови отримали Добровенко І., Подолянюк І., Чигіна Х.

Тарай М.І., керівник фізичного виховання, нагородив 68 найкращих спортсменів навчального закладу за перемоги у спортивних змаганнях технікуму та міста. А перемог було чимало: у легкій атлетиці, шахів, шашок, настільному тенісі, підтягуванні на перекладені, стрибках в довжину з місця, бігі на 100 метрів, естафетному бігі 4 спортсменів по 100 метрів, футболі.

Після нагородження почався КВК. Щоб вийшла гарна картинка на сцені, яка «захопить» розум глядача, треба плідно попрацювати. А наші команди «Золота фаза» (електрики), «Буханики» (механіки та бухгалтери), «Агронавти» (організатори) дійсно добре підготувалися.

Оцінювало виступи журі, до складу якого входили викладачі Войку І.П. та Макарова Ю.О., завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

КВК проходив у п’ять етапів. В першому конкурсі команди привітали глядачів мініатюрами, піснями, танцями, надали журі свої емблеми.

Змагалися команди у вмінні складати слова із літер, цей конкурс «Притирання» був на швидкість, у конкурсі «Розминка» необхідно було дати оригінальну гумористичну відповідь

Конкурс «Капітанів » виявив найкмітливіших. Капітани інших команд підготували «чорні ящики» із предметами, пов’язаними з майбутньої професією супротивника.

Справжній студент може пишатися своєю ерудицією. Така людина, навіть якщо їй трапляється запитання, на яке вона не знає відповіді, з гідністю зможе вийти із ситуації, що склалася. Студент кмітливий, завжди готовий відстояти свою точку зору, вміє розставити пріоритети.

Таким гравцем КВК виявився капітан команди «золота фаза» В. Масюкевич.

Так капітани «заробляли бали» для своєї команди. Бурхлива і бажана реакція сприйняття гумору глядачем – це абсолютне щастя для кожного кавекашника.

Майже дві години продовжувалась напружена боротьба між кмітливими та дотепними командами. Поки конкурсанти готували матеріали для виступів, глядачів розважали вболівальники команд, намагаючись принести своїм кумирам додаткові бали.

Вони співали й танцювали, декламували вірші й виступали зі сценками, грали на гітарі конкурс був на виконання домашнього завдання. Всі три команди творчо підготувалися. Конкурс пройшов «на одному диханні».

Від Войку І.П. та його танцювального ансамблю усі присутні у актовій залі отримали заряд енергії він веселого танцю.

Переможцем стала команда «Золота фаза». Друге місце посіла команда « Аргонавти», а третє - збірна команда «Буханики».

КВК – це , по перше, велике задоволення, радість, заряд енергії від виступу, від глядача. По –друге, це значний розвиток особистості, робота над собою задля того, щоб глядачу було весело подивитися виступ команди. По-третє, це спілкування з іншими командами. По-четверте, така робота об’єднує студентів, розширює коло друзів.

Захід закінчився виконанням гімну студентів як учасників КВК, так і глядачів зала та врученням грамот та солодких подарунків.

Усі виразили слова подяки наставникам студентських команд: Холостенко Л.А., Ніколаєвій Г.О., Михайліній Н.М., Деревенко Є.О. та ведучім Нямцу Р. та Мокану Г.

Читати: "ИТМЭСХ ярко отметил День студента" в "The Izmail Times | Новости Измаила"

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 377 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1