Середа, 21.10.2020, 01:16

Головна » 2019 » Листопад » 19 » Квест для першокурсників
Квест для першокурсників

Закінчилася школа... 9 клас... Хлопці та дівчата поступили в Ізмаїльський агротехнічний коледж ... Перша лінійка... Перше заняття... На носі вже і листопад... В листопаді кожен першокурсник має пройти обряд посвячення і стати справжнім студентом. Для того щоб студентська молодь познайомилися з самим коледжем, викладачами, вимогами, історією навчального закладу, був розроблений і проведений квест «Віват першокурсник".

Отже, почнемо. 18 листопада відбувся перший квест для новоприбулих студентів, для наших першокурсників. «Що ж таке квест? «Це пригодницька гра». Даний квест – гра по станціях. Наші студенти повинні були подолати наступні станції: «математична», «електрична», «механічна», «літературна» та «спортивна».

Для проходження станцій група з 5 студентів об’єдналася у 5 команд: «Чемпіон» (І-А мех.), «Стріла» (І-Б мех.), «Електрон» (І-А ел), «Прометей» (І-Б ел), «Зірка «Адреналін»» (І-А бух) . У кожної команди був свій лист-маршрут по станціях. Студенти намагалися якомога швидше пройти усі завдання. Ігротехніками цього разу були як викладачі, так і студенти студентської Ради. На кожній станції студенти отримували робочі листи із завданнями.

Їм необхідно було відповісти на питання, пригадати вивчений матеріал з літератури, виконати завдання з фізичного навантаження.

Команди справлялися із завданнями по-різному. Підсумком квесту стали ті знання, вміння і практичний досвід, які студенти отримали в результаті гри і за час навчання в коледжі. Зараз з упевненістю можна сказати, що кожен першокурсник знає історію свого навчального закладу, викладачів і традиції коледжу. Квест був не просто грою-знайомством, а змаганням, доказом згуртованості групи, вмінням вирішувати проблеми разом. За результатами були визначені переможці – «Електрон» (І-А ел) – 35 балів, «Зірка «Адреналін»» (І-А бух) – 33 бали, ), «Прометей» (І-Б ел) – 32 бали, відповіді яких виявилися найбільш правильними.

Поки команди проходили іспити на станціях, для глядачів проводились цікаві конкурси, вікторини, підготовлені в.о. заступника директора з ВР Донцовою О.М. та завідуючою бібліотекою Кінєвою М.Г. та музичні вітання від Гецоя Бориса (І-А ел) (пісня «Поведи мене») , романтичний вальс у виконані Златєвої Анастасії та Жєлєва Валентина (IV – А орг.). Спеціально до свята Грєвцев Антон (ІІІ- А ел) написав та прочитав вірша. Деякі команди підтримували вболівальники, додаючи додаткові бали ( для груп І-А мех., І-Б мех., І-А ел).

Мета організації таких змаганнь − допомога студентам краще пізнати один одного, відчути себе повноправним студентом ІАТК.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.