Середа, 21.10.2020, 07:01

Головна » 2019 » Жовтень » 17 » «Козацької слави вірні нащадки»
«Козацької слави вірні нащадки»

Урок мужності до Дня захисника України

День Захисника України –

це мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

хто літ тому назад багато і тим,

хто нині з автоматом

наш спокій береже і захищає

мене і маму, і сестру, і брата

велику нашу всю родину –

рідну, вільну Україну

16 жовтня в затишній читальній залі бібліотеки коледжу зібралися студенти – мешканці гуртожитку №2 на Урок мужності, щоб засвідчити свою повагу всім захисникам наших домівок і відзначити свято – День Захисника України та День козацтва.

Метою цього заходу було ознайомити студентів з історією свята, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, до національних традицій; формувати шанобливе відношення до захисників Вітчизни за різних часів та сприяти згуртуванню студентського колективу.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповіли про походження цього свята, а також підкреслили , що військові традиції не вмирають, доки існує сам народ та його збройні сили.

А для того, щоб стати справжнім захисником рідної землі, треба вже зараз готуватися: займатися спортом, загартовуватися. Треба бути  мужнім, дужим, винахідливим і кмітливим. Щоб в цьому впевнитися, було проведено змагання між двома командами «Гетьман» та «Козачок».

Учасники команд впевнено відповідали на питання першого конкурсу «Історія моєї країни», креативно підійшли до виконання другого конкурсу «Намалюй коня». Більш влучним виявився представник команди «Козачок» в наступному конкурсі «Снайпер».

Справжній захисник також повинен мати гарну силу духу. В четвертому конкурсі «Надуй кульку» першими були представники команди «Гетьман».

В армії між солдатами також повинна бути повага та дружня атмосфера, взаємодопомога. Тому в п’ятому конкурсі кожній команді було запропоновано записати якомога більше позитивних ріс свого однокурсника, і з цим завданням блискуче впорались обидві команди.

Багато веселих та яскравих моментів подарував останній конкурс «Вареники», який довів, що козаки не тільки полюбляли позмагатися, а й смачно поїсти.

Оцінювало змагання авторитетне журі: заступник директора з виховної роботи Донцова О.М., соціальний педагог коледжу Бушняк О.М. та вихователь гуртожитку № 2 Михайліна Н.М.

Після чесної боротьби переможцем стала команда «Козачок». Обидві команди отримали солодкі нагороди, а найбільш активні учасники – маленькі презенти.

Протягом усього заходу слухачі мали змогу подивитися відеофільм та послухати гарні пісні і вірші у виконанні мешканців гуртожитку Соколової Христини, Марашлець Дмитра, Памукчу Дарини та Ковач Діани.

На честь свята в той же день у гуртожитку №2 відбулася дискотека, де лунали сучасні та бессарабські мелодії, під які виконувались яскраві та запальні танці.

У читальній залі бібліотеки розташована виставка – свято «Вартові Вітчизни».

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 245 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1