Середа, 21.10.2020, 00:41

Головна » 2019 » Червень » 13 » Конкурс з англійської мови у ІАТК
Конкурс з англійської мови у ІАТК

Діяти! Ось що потрібно робити

для досягнення результатів!

Англійська мова вміє вражати. Є в ній багатозначні слова, різноманітні епітети, фразеологізми, ідіоми, афоризми, тощо… Це все є перлами англійської мови, без яких людина не зможе якісно спілкуватися та розуміти інших.

Але ще для вивчення англійської мови потрібна мотивація. Це найважливіший двигун цього процесу. Відомий в Англії філософ та соціолог Герберт Спенсер казав: «The great aim of education is action» («Велика мета освіти – це дія»). Опираючись на цей вислів, вирішили діяти і студенти І та ІІ курсів нашого агротехнічного коледжу.

Всім відомо, що щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Greenwich»(«Гринвіч»), організатором якого є Донбаський державний педагогічний університет. Минулий, 2018 учбовий рік, не став винятком. І саме 12 грудня 2018 року відбувся вже ІХ Всеукраїнський конкурс з англійської мови, у якому прийняло участь 76 студентів нашого коледжу ( І курс – 40 студентів; ІІ курс – 36 студентів).

Завдання були різноманітного характеру – від лексичних та граматичних до країнознавчих. І робота дала свої результати, а нагороди знайшли своїх переможців. Місця серед студентів І курсу ІАТК розподілилися таким чином:

1 місце – Ністерюк Віталій (група ІБ ел) – 61 бал;

2 місце – Бурдужа Станіслав ( група ІА мех) – 57 балів;

3 місце – Станєв Ігор (група ІБ ел) – 56 балів.

Серед студентів ІІ курсу результати наступні:

1 місце – Арнаут Тимофій та Харьков Іліус (група ІІА ел) – обидва студенти набрали по 50 балів;

2 місце – Кулик Євген (група ІІБ ел) – 45 балів;

3 місце – Уланов Андрій (група ІІБ ел) – 42 бали.

Всім іншим студентам була висловлена подяка, були вручені сертифікати за участь, а також наліпки, граматичні таблички з неправильними дієсловами та солодкі призи. 10 червня 2019 року, в актовій залі коледжу відбулось нагородження всіх учасників.

Також необхідно зазначити, що 3 квітня 2019 року проводилася обласна online-олімпіада з англійської мови. Наш навчальний заклад представляли студенти ІІ курсу – Шевченко Володимир (група ІІА мех), Татару Андрій (група ІІБ ел). Хлопці гідно впоралися з запропонованими завданнями і отримали по 36 балів з можливих 51. Таким чином, наш коледж посів 6 місце з 15 учбових закладів Одеської області. Бажаємо нашим студентам і надалі приймати участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, гідно представляти наш агротехнічний коледж, підвищувати свої знання, вміння та навички з англійської мови!

А задля того, щоб це реалізовувати, потрібно знати дещо важливе. Нижче ми пропонуємо деякі поради з оволодіння усною англійською мовою, а саме:

1) необхідно оволодіти мінімальним граматичним запасом ( Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Simple, Future Simple, модальні дієслова, непряма мова, пасивний стан);

2) не забувайте про поповнення вашого словника (тут мається на увазі вивчення нових слів та стійких словосполучень). Саме це зробить вашу мову красивою, якісною та живою;

3) при спілкуванні з кимось, вам потрібно вміти виділяти ключові слова та фрази, звертати увагу на іменники та дієслова, тому що саме ці категорії є головними в реченні. Все інше стане зрозумілим з загального контексту, інтонації, емоцій, міміки та жестів того, хто говорить;

4) якщо в момент розмови ви забули якесь слово чи вираз, не переймайтеся, а вчіться перифразу, тобто використанню синонімів та порівнянь;

5) якомога частіше слухайте аудіозаписи носієв англійської мови. Це можуть бути фільми, програми, пісні іноземною мовою. Якщо є можливість повторювати за диктором, це буде ще краще. А якщо ви маєте улюблену іноземну пісню, знайдіть її текст, ввімкніть її у запису. Слухайте виконавця та співайте разом з ним! Таким чином, ви будете не тільки вчитися правильно промовляти слова, а й радувати всіх оточуючих своїм співом!

6) потрібно записувати свій голос на диктофон. Після цього уважно прослухайте запис, зверніть увагу на темп, інтонацію та вимову. При постійних тренуваннях ви побачите (а вірніше, почуєте) різницю.

Як бачите – нічого складного! Головне – це мати бажання. І пам’ятайте – вивчення англійської мови це перспективний шлях! Подорожуйте із задоволенням!

Викладачі іноземної мови –

Бушняк О. М., Деревенко Є.О.

Переглядів: 364 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1