П`ятниця, 30.10.2020, 06:10

Головна » 2018 » Грудень » 18 » Конкурс "Найсміливіший, умілий"
Конкурс "Найсміливіший, умілий"

У студентів ІТМЕСГ завершилася екзаменаційна сесія. До цього дня в гуртожитку № 2 засяяло вогнями лісова красуня. А ще відбувся конкурс «Містер гуртожитку - 2018». За титул найсміливішого, сильнішого, вмілого і артистичного хлопця вступило в боротьбу 5 осіб. Журі у складі викладачів технікуму Л. Д. Яланжи, Г. О. Генчева і студентки року ІТМЕСГ – 2017 Г. Зозулиной оцінювало виступ суворо і неупереджено.

У першому конкурсному завданні кожен з учасників представив себе, коротко розповівши про свій характер, захоплення, друзів. Втричі випробування було на силу м'язів – армрестлінг, в якому не було рівних Андрію Тимофєєву. Він у лічені хвилини красиво розправився з усіма суперниками, нікому не залишивши шансів засумніватися в силі його м'язів.

Свою дотепність і красномовство змогли продемонструвати конкурсанти в третьому етапі боротьби, який називався прес-конференція. Цікаво, з гумором провела її ведуча Віолетта Михайлуца. Глядачі гучними оплесками зустрічали відповіді Миколи Мартьянова, Дениса Ляха. А ось в жартівливих конкурсах безперечними лідерами стали Максим Кішлали і Артур Мамалига. Кому віддати пальму першості вирішив творчий конкурс. Публіка гідно оцінило виступ під гітару Миколи Мартьянова, анекдоти Артура Мамалиги, сольні пісні Діани Ковач і Віолетти Михайлуци на підтримку учасників програми. Але найбільші овації випали на долю Андрія Тимофєєва, який запально виконав танець.

За підсумками журі номінації розподілилися наступним чином: «Містер – елегант» - Максим Кішлали (ІТЭП), «Містер стиль» - Денис Лях (ІТМЭСГ), «Містер – веселий норов» - Артур Мамалига (ІМУ), «Містер – драйв» - Микола Мартьянов (ІТМЭСГ).

А переможцем конкурсу став студент групи III - Б ел. Андрій Тимофєєв. За сумою балів він обійшов всіх своїх конкурентів, отримавши заповітну медаль переможця і почесну стрічку «Містер гуртожитку 2018». У своїй візитці про себе він сказав так:

«Тимофеев я Андрей,

Но душой – не воробей,

Родом я из Муравлевки,

Оказался весьма ловким,

И учусь на третьем курсе.

В общежитии живу

И всем этим дорожу...

И коль вышел Мистер из меня,

Значит всё, что делал я, не зря.»

Наталія Михайлина

вихователь гуртожитку №2