Неділя, 25.10.2020, 13:35

Головна » 2018 » Травень » 7 » Kонкурс «Кращий механік року»
Kонкурс «Кращий механік року»

Увага конкурс!!!

Четвертого травня 2018р. проводився конкурс «Кращий механік року», в якому прийняли  участь студенти третіх курсів відділення механізації.

Конкурси охоплювали теоретичні і практичні завдання, з яких студенти із зацікавленістю брали участь.

По-перше журі оцінило емблеми та привітання команд.

Під час розминки команди вирішували з яких причин двигун не запускається або його запуск утруднений.

В наступних конкурсах команди вибирали деталі висівних апаратів під запропоновану культуру, регулювали магнето пускового двигуна, вимірювали внутрішній діаметр гільзи циліндрів, вирішували послідовність сівозміни, бортували колесо.

Свої знання і ерудицію демонстрували і капітани команд. В конкурсі капітанів одержав перемогу Журя Володимир, студент ІІІ – Б мех..

Але не тільки команди змагалися, вболівальники теж не залишились без уваги. Між ними проводився конкурс, в якому вони на швидкість збирали з окремих деталей м’ясорубку та відповідали на жартівливі запитання.

Підводячи підсумки змагань перше місце зайняла команда «Pit-Stop» студентів групи ІІІ-Б мех. Журя В., Голубов Є., Кравченко В., Хаджиогло А.

Друге місце зайняли студенти ІІІ-А мех. Полубуткін П., Крецу С.,

Мавров М., Чабаненко О. команди « Акселератор».

За участь в змаганнях команди отримали грамоти та солодкі призи.

Голова ЦК спеціальних дисциплін відділення механізації с/г,

викладач відділення механізації – Станчева І.В.

Переглядів: 403 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1