Середа, 21.10.2020, 06:16

Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Конкурс «Кращий куратор навчальної групи 2018 року»
Конкурс «Кращий куратор навчальної групи 2018 року»

У нас є класний керівник,
Який для нас такий, як мама.
До нас, таких як є, він звик,
І любить нас усіх так само.

Усі роки веде в життя,
Вчить поважати і дружити.
І проводжає в майбуття,
Щоб жити в світі і творити.

25 жовтня на базі Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету відбувся регіональний етап всеукраїнського конкурсу серед аграрних закладів вищої освіти «Кращий куратор навчальної групи 2018 року». Такий конкурс проводять один раз в 5 років. Участь у конкурсі взяли найкращі представники аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської, Одеської та Кіровоградської областей. Одеська область була представлена трьома навчальними закладами. Усі 10 учасники демонстрували свою професійну майстерність у трьох етапах конкурсу: візитка, захист проекту роботи куратора «Поділюсь я досвідом своїм», представлення свого творчого потенціалу «Світ моїх захоплень».

Відкрили захід та побажали всім учасникам успіху і перемоги проректор із науково-педагогічної і виховної роботи та підвищення кваліфікації Наталія Шарата та директор Технолого-економічного коледжу Володимир Рибачук.

Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства представляла куратор групи І-Б мех Ніколаєва Г.О., яка вже випустили три навчальні групи. Життєве кредо Галини Онисіївни – це слова Л. Костенко «Я вибрала Долю собі сама, і що зі мною не станеться, у мене жодних претензій нема до Долі –моєї обраниці». Для конкурсу були підготовлені три відеоролики (візитка, відкрита виховна година по родинному вихованню та світ захоплень) та дві презентації по роботі гуртка “PARADOX” та «Шляхи удосконалення компетентної зорієнтованої системи роботи куратора групи».

Крім цієї творчої роботи був представлений журі й журнал класного керівника із усіма необхідними документами по групі, що були необхідні для конкурсу (соціальний паспорт групи, робота з батьківським комітетом, самоврядування у групі, робота із студентами у гуртожитку, літопис групи із грамотами за досягнення у спорті та конкурсах, сценарії виховних годин).

Наш конкурсант продемонструвала вишивання. Вишивання - це символ, який об’єднує українців та презентує Украину у світі. Вишивання – це генетичний код та дрес-код нашої нації. На вишитому рушнику Николаева Г. О. подарувала жюрі бессарабський коровай.

Підготовка займає багато часу, вимагає творчого підходу до виховання підростаючого покоління. Можна сказати, що навчити основ певної науки то є справа висока, а зберегти, і розвинути, посіяти зерно правди, людяності, доброти- то є справа сіяча зерна-класного керівника.

Усі учасники конкурсу отримали дипломи, а перше місце посіла викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Технолого-економічного коледжу МНАУ Інна Гордієць.

Усі учасники конкурсу вдячні адміністрації Технолого-економічного коледжу МНАУ, викладачам та студентам за святкову, гостинну атмосферу свята, теплий прийом у стінах учбового закладу та гуртожитку.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.