Середа, 21.10.2020, 06:07

Головна » 2018 » Листопад » 12 » Конкурс «160 років із дня народження англійського письменника А. Конан Дойля (1859-1930)»

It’s every man’s business

to see justice done.

(SIR ARTHUR CONAN DOYLE,

The Memoirs of Sherlock Holmes)

В ІТМЕСГ 07.11.2018 року викладачами англійської мови Донцовою О.М. та Вельчевою К.М. проводився online конкурс до 160-ти річчя із дня народження відомого англійського письменника Артура Конан Дойля. Завдання конкурсу були за посиланням. У конкурсі могли прийняти участь усі бажаючі студенти технікуму. За півтори години студенти повинні були знайти відповіді на 50 питань конкурсу.

Матеріал охоплював наступні питання:

1. Конкурс "ARTHUR CONAN DOYLE " («АРТУР КОНАН ДОЙЛЬ»)

1. Конкурс "THE INVESTIGATION IS LEADING …» (based on the works of Arthur Conan Doyle)" «СЛІДСТВО ВЕДУТЬ …» (за творами Артура Конан Дойла)»

3. Конкурс "WORLD GEOGRAPHY IN DOYLE'S BIOGRAPHY " (« СВІТОВА ГЕОГРАФІЯ У БІОГРАФІЇ ДОЙЛЯ »)

4. Конкурс "ARTHUR CONAN DOYLE'S STORIES " (« ТВОРИ АРТУРА КОНАН ДОЙЛЯ»)

5. Конкурс "TRUE-FALSE " (« ВІРЮ-НЕ ВІРЮ»)

Кожний конкурс містив по 10 питань. Максимальна кількість балів складала 50. До уваги учасників конкурсів було завдання з відеоматеріалом.

Конкурси на аудіювання дають можливість оволодівати звуковою стороною мови, що вивчається, її фонемним складом: ритмом, наголосом, мелодикою. Через аудіювання йде засвоєння лексичного складу мови і її граматичної структури.

Виконуючи завдання, студенти мали змогу розширити свої знання про видатного письменника: його біографічні дані, літературних героїв, акторів, які знімалися у фільмах у ролі Шерлока Холмса та доктора Ватсона, захоплення письменника спіритизмом, подорожі за межами рідної мальовничої Шотландії у якості лікаря. потім і з літературними лекціями.

Усе життя Конан Дойля було пов'язане з напруженою творчою роботою. Часто він сам порівнював себе з конем, що тягне під гору великий письменницький вантаж. Учасники конкурсу повинні були визначити назву твору на англійській мові з уривків на українській.

Роботи 12 учасників були прийняті ( по часу отримання) для конкурсу. На сайті були розміщені правильні відповіді. Студенти самі могли порахувати свої результати. Найбільшу кількість балів отримав Ігор Добровенко (група 4 – А ел) (41,5 балів). Друге місце посів студент групи 4-А ел Подолянюк Іван (40,5 балів). 35,5 балів набрала майбутня бухгалтер Чигина Христина (група 3-А бух).

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.