П`ятниця, 30.10.2020, 06:46

Головна » 2019 » Квітень » 10 » Книги - які змінюють життя (захід у бібліотеці)
Книги - які змінюють життя (захід у бібліотеці)

Із книгою і словом подружися,

Хай буде книга – твій насушний хліб.

Тож зачерпни із неї і напийся

Снаги, що в серці залишає слід.

Жанна Клименко

Одне прислів’я каже: «Краще запалити свічку, ніж проклинати пітьму». Жити в темряві незнання – це змарнувати своє життя.

Перехідний вік прекрасний і складний водночас. Це час перебудови не тільки тіла, а й внутрішнього світу людини. І саме тому в цей час важливо читати якісну літературу – ті історії, які не тільки розважають, а й навчають, показують справжній дорослий світ без прикрас і, водночас, вчать любити і віднаходити у всьому гармонію і красу.

Захоплююче чтиво спонукає до роздумів над власним буттям і навколишнім світом. Тому книги – це справжня дієва «зброя», чудо, здатне кардинально змінити погляди молодої людини.

8 квітня у читальній залі бібліотеки коледжу було проведено огляд літератури «18 книг, які треба прочитати до 18 років». Слухачами стали студенти – електрики першого курсу з класними керівниками Ніколенко Л.А. та Фадєєвою Н.М.

Гостями були робітники абонементу центральної бібліотеки ім. І.Котляревського Хаджирадєва Діана та Стоянова Марина, які саме й провели цей огляд.

Бібліотекарі ознайомили слухачів з кращими художніми творами для підлітків: О.Дюма «Граф Монте Кристо», О.Уайльд « Портрет Доріана Грея», М.Мітчелл « Віднесені вітром», Г. Мелвілл « Мобі Дік», Дж.Р.Р. Толкін « Володар перснів», Дж.К. Роулінг « Гаррі Потер» та іншими.

Розповідь супроводжувалась демонстрацією відеороликів про книги та уривків з екранізацій відомих романів.

Робітниками бібліотеки коледжу була оформлена тематична полиця « Книга – вікно у світ», на якій представлені книги – ювіляри у 2019 році.

Так, наприклад, захоплюючому та пригодницькому роману Д.Дефо «Робінзон Крузо» виконується 300 років, а роману В.Скотта « Айвенго» - 200, творам « Наталка Полтавка» та « Москаль – чарівник» І.Котляревського також 200 років, казці «Снігова королева» Г.Х.Андерсена – 185, оповіданням про Мауглі Р.Кіплінга – 125, фантазійному роману « Тарзан в надрах землі» Е.Р.Берроуза – 90 років.

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з книгами – ювілярами у читальній залі бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 299 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1