Середа, 21.10.2020, 06:41

Головна » 2020 » Лютий » 4 » Художній подарунок від студентів ІАТК
Художній подарунок від студентів ІАТК

29 січня студенти ІАТК виступили з номерами художньої самодіяльності на церемонії вручення дипломів випускникам ІВПУ. На сьогоднішній день Студентський клуб (завідуюча Недосєкіна Л.Ф.) нашого коледжу славится високоякісною работою двох колективів:

- танцювального ансамблю "Вінок Дунаю" (керівник – І.Ф. Войку)

- вокального ансамблю "Мрія" (керівник – О.Г. Фірсова).

Свої яскраві номери в цей день випускникам спеціальності «Кухар» та «Офіціант, бармен» подарували: дует Самуїла Гавлицького та Бориса Гецоя ( пісня «Поведи мене»), саксофоніст Русєв Іван виконав композицію «Дитинство».

Вокальний ансамбль "Мрія" виконали авторську пісню Олени Георгіївни Фірсової « Мій рідний край» та пісню «Побажання», танцювальний ансамбль "Вінок Дунаю" порадували глядачів виконанням «Тропаїта» та «Сирба».

Адміністрація ІВПУ подякували учасникам колективів, а керівників нагородили грамотами.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.

Подивитись на Youtube: Вокальний ансамбль "Мрія"

Подивитись на Youtube: Танцювальний ансамбль "Вінок Дунаю"