Вівторок, 20.10.2020, 02:09

Головна » 2019 » Червень » 4 » ХХІ зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання
ХХІ зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання

«Лідери АПК ХХІ століття»

29-31 травня 2019 р. відбувся ХХІ Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ ст.» на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва.

Цього року кращих студентів аграрної освіти щиро та гостинно вітала Харківщинa. У зльоті взяли участь студенти-аграрії з усіх куточків України – Київської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Сумської, Полтавської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Харківської, Тернопільської, Рівненської, Львівської, Кіровоградської, Чернігівської, Запорізької областей.

Серед учасників даного заходу отримала честь представляти авангардну молодь Ізмаїльщини- голова ради студентського самоврядування 2018-2019 н.р. студентка 3 курсу Ізмаїльського агротехнічного коледжу Хаджикова Лілія.

Зліт лідерів АПК – це чудова нагода зустрічі усієї молодої агроеліти України в одному місці, отримання безцінного досвіду для свого подальшого життя, як у професійній сфері, так і просто в буденній, це нові знайомства. Емоції та враження.

Упродовж трьох чудових травневих днів студенти мали змогу як розважатися, відпочивати, так і брати участь у конференціях, круглих столах та ще пізнати історію Харківщини - осередку історії та духовної культури нашої держави –відвідати промислові підприємства для отримання першого практичного досвіду.

У перший же день учасники зльоту відчули усю гостинність першої столиці України. Привітання та відкриття зльоту відбулося на найвищому рівні.

Наступного дня відбулися «круглі столи». Кожен студент мав змогу висловлювати свої думки, презентувати свої власні проекти та висувати пропозиції, ідеї щодо покращення аграрної сфери у нашій країні. Серед усього різномаїття програми учасників зльоту дуже зацікавив виступ Алекса Ліссітси, президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генерального директору ІМК, який презентував новий проект під назвою «Агрокебети».

Це нова програма навчання прикладного аграрного менеджменту для польових умов.

Третього дня зльоту учасниця від нашого коледжу Хаджикова Лілія прийняла участь у роботі науково-практичного форуму «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», на якій розглядалися питання проблем обліку і фінансів аграрних підприємств.

Учасницею також була підготовлена наукова доповідь «Ключові компетенції сучасного лідера», яка буде надрукована у «Тезах виступів учасників ХХІ зльоту студентських лідерів аграрної освіти».

На високому рівні був організований Зліт з цікавими екскурсійними, інтелектуальними та розважальними програмами: екскурсії «Місто Харків-перша столиця», « Український Діснейленд - ЦПКВ ім. Горького» та молодіжні дискотеки.

Висловлюємо щиру вдячність за теплий прийом і високий рівень організації адміністрації університету імені В.В. Докучаєва, а також керівнику делегації Одеської області - в.о. ректора ОДАУ Коваленко О.А. за можливість участі у Зльоті та незабутні враження від нього!

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.

Перейти на сайт "БессарабіЯ.UA"

Переглядів: 268 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2