Неділя, 25.10.2020, 18:00

Головна » 2019 » Квітень » 26 » Ювіляр в ювілейний рік
Ювіляр в ювілейний рік

Наш навчальний заклад – Ізмаїльський агротехнічний коледж в передчутті приємного свята- 65 річниці утворення Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства. І здавалося, що більш значущого свята для нас немає. Це свято особливо хвилююче для тих, хто навчався, викладав в минулому та сьогодні.

Серед загальної кількості є особлива людина - Павленко Анатолій Кирилович – людина –жива історія нашого закладу: випускник технікуму 1959 року, освоював цілинні землі Казахстану, пройшов трудовий шлях у технікумі від лаборанта сільськогосподарських машин до завідуючого виробничою практикою.

Народився Анатолій Кирилович 2 травня 1929 року на Бессарабщині, в селі Саф’яни. У 1955 року колишній матрос Північного флоту повернувся до своєї малої Батьківщини та розпочав своє навчання, а пізніше і трудовий шлях в стінах технікуму.

З часом була отримана вища освіта у Мелітопольському інституті механізації і електрифікації сільського господарства. «За час роботи зарекомендував себе дисциплінованим та добре знаючим свою справу фахівцем, який систематично та вміло проводить заняття, гарно утримує і постійно поповнює матеріальну базу лабораторії », так його характеризував директор технікуму Я.Т. Комаров в 1959 році.

Таким він і залишився на довгі роки. Анатолій Кирилович випустив не одну кураторську групу, користувався особливою повагою серед студентів, користується і зараз увагою серед викладачів. Часто його власна група 1955-1959 років навчання зустрічалася на зустрічах випускників. І група була не звичайна – тут були і директор ІТМЕСГ – Вербицький Я.А., Герой України – Видобора В.Д., меценат –підприємець Бондаренко Б.В. та інші легендарні особи.

Колектив навчального закладу зичить ювіляру довгих років життя, здоров’я.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.