Середа, 21.10.2020, 09:09

Головна » 2019 » Вересень » 3 » Ювілейний День знань
Ювілейний День знань

Днем знань Ізмаїльський агротехнічний коледж розпочав свій навальний рік. Винуватців свята, їхніх батьків, викладачів, гостей привітав директор Чолак М.І. Нинішній навчальний рік є особливим для нас адже у 65 раз наш навчальний заклад відкриває двері перед юнаками та дівчатами. Нашу альма- матер завжди прославляли і прославляють її випускники. За ці роки підготовлено більше 16 тисяч фахівців, виховано знаних організаторів аграрного сектору, талановитих підприємців, фермерів, депутатів, справжніх патріотів України. У нашому навчальному закладі існує традиція проведення посвяти у студенти першокурсників на «лінійці» 31 серпня, на якій присутні всі студенти, викладачі, співробітники двох студентських гуртожитків. У цей святковий день першокурсники знайомляться із навчальним закладом, одногрупниками та своїм класним керівником. Гості прийшли привітати наших студентів та побажати їм успіхів у навчанні.

Відкрили свято директор коледжу Чолак М.І. та керівник фізичного виховання Тарай М.І. Під звучання Державного Гімну України студент групи ІІ-Б мех Чакір Сергій та студентка групи ІІІ-А бух Бурлака Діана підняли жовто-блакитний стяг.

Ведучими лінійки були студенти Масюкевич В. (гр IV- ел) та Гецой Ірина (гр. ІІ-А ел).

Винуватці свята- 149 студентів, які поповнили лави студентського колективу коледжу, мали можливість власноруч доторкнутися до великого символічного студентського квитка. Символічний «Студентський квиток» вручили в особі усіх першокурсників його представникам, які склали вступні іспити на найвищий бал: Шинко Діані Дмитрівні – випускниці ЗОШ № 11 міста Ізмаїлу, а зараз студентці – бухгалтеру та Зозуліну Андрію Олександровичу – випускнику Муравлівської ЗОШ, а від сьогодні – студенту відділення електрифікації.

Активісти Ради студентського самоврядування ІАТК, аби привітати студентів нового набору зі званням СТУДЕНТ Ізмаїльського агротехнічного коледжу підготували для них символічні подарунки – повітряні кульки.

Студентський вокальний ансамбль «Мрія» - багаторазовий дипломант Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» разом з керівником – заслуженим працівником культури України – Фірсовою Оленою Георгіївною виконали студентський Гімн!

Студенти 5 нових навчальних груп скоштували український коровай, яким за традицією нашого навчального закладу зустрічають нових студентів.

Цього разу чашу знань коледжу запалили активісти студентского життя коледжу Стоматова Світлана (гр ІІ-А бух) та Шопов Іван (гр ІІ-А ел). керівники нового набору Яланжи Людмила Дмитрівна, Парахова Ліля Ярославівна, Холостенко Лариса Андріївна, Кукліна Світлана Павлівна та Стопачинська Тетяна Вікторівна привітали студентів своїх груп, провели з ними екскурсію по навчальному закладу, розповіли про історію навчального закладу.

Дзвінок у піднятій руці студента – електрика Масюкевича В. та студентки – бухгалтера Гецой І. сповістив всіх про початок нового навчального року у ІАТК.

В.о. заступника директора з В.Р.

Донцова О.М

Перейти за посиланням: БессарабіЯ.UA