П`ятниця, 30.10.2020, 06:26

Головна » 2019 » Березень » 7 » «ЇЇ Величність жінка»
«ЇЇ Величність жінка»

Жінка – величне, дивне, ніжне слово.
Тобі вклоняємось сьогодні знову.
Ти – господиня гарна,
Добра, ніжна мати,
Яка не може жити в світі марно,

Все вміє і все хоче знати…

З давніх давен на нашій українській землі образ довгоочікуваної весни уособлювала гарна молода дівчина з вінком на голові. Народний образ весни – це образ краси, сили і надії. Першим і по жіночому особливим місяцем весни є березень. Він, як мовиться в народі, і усміхнеться, і заплаче, і ошкіриться крутим норовом. Недарма про його гонористу і непередбачливу вдачу кажуть: у березня жіночий характер, бо вночі тріщить, а вдень плющить.

Весна…Ніжний аромат квітів,красиві букети -все це неможливо не уявити, не пов’язати із прекрасними, милими і такими непередбачливими жінками.

А чому саме 8 березня називають Днем жінок? Тому що саме в цей день в 1911 році в Австрії, Німеччині, Швейцарії, Данії пройшли мітинги з вимогою надати жінкам рівні права з чоловіками. І цей день увійшов в історію, як Міжнародний жіночий день.

Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на надзвичайні вчинки. Але і самі вони не відстають. Та ким би жінки не були, які б рекорди не встановлювали, вони завжди залишаються ніжними і тендітними. Тому в цей святковий весняний день всі квіти Землі ниспадають до їх ніг Тому в цей чудовий день ми вшановуємо жінку, жінку-кохану, жінку-господиню, жінку-трудівницю, жінку-матір-берегиню життя на Землі .

Мудра, сильна духом і красива, як Антична Богиня, такою є наша сучасна жінка. Споконвіку самою долею покладено на тендітні плечі жінки проповідувати і стверджувати християнські істини, засівати ниву і колисати дітей, виховувати їх в дусі Господніх заповідей, продовжувати рід і берегти його традиції. Тож кому, як не жінці, нести в наше життя божественний вогонь любові щодня, щомиті, і в усьому!

Шановні жінки-викладачі, жінки -співробітники і дівчата-студентки коледжу, колектив бібліотеки щиро вітає усіх з 8 березня та бажає вам залишатися завжди привітними та молодими, енергійними та натхненими, успішними та вродливими, життєрадісними та бадьорими.

З 8 березня щиро вітаємо,
Та весняного щастя бажаємо,
Перетворяться в казку хай будні,
Будуть вдалі вони й незабутні,
Хай весна вас зігріє турботой,
Буде справною ваша робота,
Хай щастить вам щодня, знов і знов,
А в сім’ї запанує любов,
Щоб у серці азарт бушував,
А в душі тільки мир панував!

У читальному залі оновлена виставка-інсталяція «ЇЇ Величність жінка» та оформлена тематична полиця « Видатні жінки нашого міста». Запрошуємо бажаючих ознайомитись.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 271 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1