Неділя, 25.10.2020, 12:45

Головна » 2018 » Травень » 2 » ЇЇ НАЙБІЛЬШИЙ ОРДЕН — ЛЮДСЬКА ПОВАГА І ЛЮБОВ!
ЇЇ НАЙБІЛЬШИЙ ОРДЕН — ЛЮДСЬКА ПОВАГА І ЛЮБОВ!

Донцова Олена Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, методист, викладач англійської мови Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства. А з 2015 року зав.віділенням інформаційних технологій міжнародного наукового збірника «Мова та історія». Як молодий науковець Олена Миколаївна виявляє неабиякі творчі здібності.

За 29 років педагогічної роботи Олена Миколаївна від викладача зросла до посади заступника директора з виховної роботи Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства. На керівній посаді з вересня місяця 2017 року. За цей час встигла зарекомендувати себе як людина, котра любить студентів і поважає їх творчі захоплення.

У 2016 році Олена Миколаївна опубліковує електронний навчальний посібник з англійської мови для студентів спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». Електронний навчальний посібник складається з 58 занять. Посібник охоплює перехідно-підготовчий цикл, базовий цикл, ділову поїздку за кордон, матеріал з професійно-орієнтованого циклу. Кожне заняття включає лексичний мінімум, сучасні англомовні тексти, вправи, розмовні кліше з вивчених тем, посилання на відеоматеріал. Кожне заняття вміщує граматичний матеріал з вправами. Саме за цю вагому працю у 2017 році Донцова О.М. була нагороджена орденом Академії наук вищої освіти України «За успіхи в науково-педагогічній діяльності».

Створення такого формату підручників (електронних посібників) сприяє розширенню світогляду студентів, розвитку мовної компетенції, необхідної для ефективної участі в ситуаціях професійного спілкування, що забезпечить підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці в різних сферах діяльності як в нашій країні, так і за кордоном. Вітаємо Олену Миколаївну та бажаємо натхнення, невичерпної наснаги та творчого піднесення!

Член Ради молодих вчених АН ВО України, Лауреат премії

«Сад божественних пісень» Наталя Михайлівна Свищ