Четвер, 29.10.2020, 07:40

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Інтерактивну лекція щодо трудових прав неповнолітніх
Інтерактивну лекція щодо трудових прав неповнолітніх

Життєдіяльність вільної людини залежить від ступеня інформованості та рівня правової культури й активності кожного громадянина України. Знання права – важлива річ, але набагато важливішими є навички діяти згідно з нормами права в конкретних життєвих ситуаціях, демонструвати правову компетентність. Ці якості студенти набувають через розв’язування юридичних задач, через аналіз та  практичне застосування нормативно-правових актів.

Вона зі студентами провела інтерактивну лекцію щодо трудових прав неповнолітніх. Лекція в одну мить перетворилася на спільний діалог аудиторії підлітків із спеціалістом Центру.

А.І. Каплієнко розповіла хлопцям і дівчатам про норми праці підлітків, їх відпочинок, як запобігти зустрічі із недобросовісним роботодавцем, як закон захищає права неповнолітніх. У завершенні студенти закріпили інформацію практичним вирішенням правових завдань та запитаннями до головного спеціаліста. Зустріч пройшла плідно. По очах дітей було зрозуміло, що декого ця лекція змусила замислитися і завагатися: «Чи варто полишати обов’язкове навчання заради праці? Чи не краще спочатку здобути якісну освіту і стати кваліфікованим спеціалістом?..

Викладач історії та правознавства

Кокош А.М.