Четвер, 29.10.2020, 07:40
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2018 » Грудень » 17 » Інтерактивну лекція щодо трудових прав неповнолітніх
12:59
Інтерактивну лекція щодо трудових прав неповнолітніх

   Життєдіяльність вільної людини залежить від ступеня інформованості та рівня правової культури й активності кожного громадянина України. Знання права – важлива річ, але набагато важливішими є навички діяти згідно з нормами права в конкретних життєвих ситуаціях, демонструвати правову компетентність. Ці якості студенти набувають через розв’язування юридичних задач, через аналіз та  практичне застосування нормативно-правових актів.

   В рамках проведення Всеукраїнського тижня права до нашого закладу завітала Анастасія Каплієнко - головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

   Вона зі студентами провела інтерактивну лекцію щодо трудових прав неповнолітніх. Лекція в одну мить перетворилася на спільний діалог аудиторії підлітків із спеціалістом Центру.

   А.І. Каплієнко розповіла хлопцям і дівчатам про норми праці підлітків, їх відпочинок, як запобігти зустрічі із недобросовісним роботодавцем, як закон захищає права неповнолітніх. У завершенні студенти закріпили інформацію практичним вирішенням правових завдань та запитаннями до головного спеціаліста. Зустріч пройшла плідно. По очах дітей було зрозуміло, що декого ця лекція змусила замислитися і завагатися: «Чи варто полишати обов’язкове навчання заради праці? Чи не краще спочатку здобути якісну освіту і стати кваліфікованим спеціалістом?..

Викладач історії та правознавства

Кокош А.М.

Переглядів: 268 | Додав: | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]