П`ятниця, 30.10.2020, 06:08

Головна » 2019 » Грудень » 10 » ІІ Науково-практична студентська конференція у ІАТК
ІІ Науково-практична студентська конференція у ІАТК

09 грудня 2019 року в рамках святкування 11-ої річниці проведення Всеукраїнського тижня права в Ізмаїльському агротехнічному коледжі відбулася ІІ Науково-практична студентська конференція.

Цього року захід присвячений громадянській освіті.

Учасники висвітлили питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту. Представили сумісну роботу з науковими керівниками Кокош А.М., Макаровою Ю.О., Нєдосєкіною Л.Ф..

Петруша Анастасія ІІ-А бух. «Мистецтво спілкування»

Картелян Юлія ІІ-А бух. «Подолання стереотипів»

Щибельськая Дарья ІІ-А бух. «Розв'язання конфліктів у закладах освіти».

Стоматова Світлана ІІ-А бух. «Гендерна різноманітність»

Малихін Олег ІІ-А мех. «Вибори до органів місцевого самоврядування».

Гєцой Ірина ІІ-А ел. «Створюємо молодіжну організацію у навчальному закладі вищої освіти».

Чубук Даніела «Участь молоді у прийнятті рішень в місцевій громаді».

Школяренко Олег ІІ-Б мех. «Економічні, соціальні та політичні переваги вступу до ЄС».

Павєл Василь ІІ-Б мех. «Організовуємо Місію ООН з подолання наслідків стихійного лиха».

Мірошніченко Артем ІІ-А мех. «Молодіжні ініціативи та волонтерство в різних країнах світу».

Сімонов Микита ІІ-А мех. «Глобальні проблеми сучасності».

Викладач історії та правознавства

Кокош А.М.