Середа, 21.10.2020, 07:28

Головна » 2018 » Листопад » 28 » ІДГУ-ІТМЕСГ спільні історічні конференції
ІДГУ-ІТМЕСГ спільні історічні конференції

Студентів ІТМЕСГ постійно запрошують прийняти участь у спільних конференціях в ІДГУ. У 2017-2018 навчальному році наші студенти виступали на студентсько-науковій конференції «Дунайська січ: історія та значення»(25.04.2018), семінарі-тренінгу «Молодіжні центри в Україні»  (20.04.2018).

У поточному учбовому році студенти нашого навчального заходу отримали сертифікати за участь у двох конференціях.

28 вересня в конференц-залі ІДГУ була проведена студентська наукова конференція «Бабин Яр: без права на забуття».
    Учасниками були представники наступних закладів освіти м. Ізмаїл:
   Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти, Ізмаїльське медичне училище, Ізмаїльський військово-морський ліцей, Міжрегіональна Академія управління персоналом та Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства.
Конференція мала мету: розкрити зміст і наслідки трагедії Бабиного Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам'ять сучасників, викрити людиноненависницьку політику нацизму, формувати розуміння того, що мир, життя і злагода людей – найвищі цінності на землі.

Організували та провели захід фахівці Центру громадянської освіти ІДГУ Світлана Кравченко і Наталія Рябова.

На першому етапі конференції учасники виступали з доповідями та презентаціями. ІТМЕСГ представляли:
   1. Нямцу Роман - «Бабин Яр : мовою документів» (науковий керівник Недосєкіна Л.Ф. )
   2. Татару Андрій - «Бабин Яр в літературі та музиці» (науковий керівник Кокош А.М.)
   3. Картелян Юлія, Стоматова Світлана - «Трагедія Бабиного Яру» ( науковий керівник Ніколаєва Г.О.)

На другому етапі зустрічі пройшов конкурс віршів до Дня пам'яті жертв Бабиного Яру «Бабин Яр – пам'ять на тлі історії».

Журі конкурсу у складі: Лілії Фоміної, к.ф.н, доцента кафедри української мови і літератур; Марини Делюсто, доцента кафедри української мови і літератури; Жани Шевченко, керівника педагогічної практики ІДГУ оцінило наших учасників.
   І місце -  Світлана Стоматова (ІТМЕСГ).
   ІІ місце - Анастасія Попазова (ІЦПТО).
   ІІІ місце - Нона Пурикіна (ІМУ).
   Гран-прі дістався студенту ІТМЕСГ Вячеславу Масюкевичу.

Вірші були дуже проникливими та змістовними. Вірш Світлана Стоматова виконувала під музикальний супровід Самуїла Гавлицького.

22 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в конференц – залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету було проведено регіональну студентську конференцію «Революція Гідності: ціна свободи».
Підготували та провели захід фахівці Центру громадянської освіти: Наталія Будзило, Світлана Кравченко і Наталія Рябова.
Мета заходу: формування у молоді шанобливого ставлення до України, прагнення до демократичних прав і свобод людини, розвивати у студентів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні.

Світлана Стоматова, студентка ІТМЕСГ, підготувала виступ «Герої Небесної Сотні – справжні герої свого народу» (науковий керівник Г.О. Ніколаєва).

Світлана Стоматова гідно представила наш технікум двічі у стінах ІДГУ показавши добру підготовку.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.