Субота, 04.07.2020, 12:28

Головна » 2020 » Лютий » 28 » ... І робота над собою
... І робота над собою

Спеціаліст Ізмаїльського центру турботи про життя І.І. Клименченко не перший рік працює зі студентами гуртожитку №2 ІАТФК. Її лекції, бесіди, тренінги є хорошим еліксиром для позитивного сприйняття дійсності, формують позитивні особистісні якості, вчать гідно виходити з самої складної життєвої ситуації.

Тема чергового заняття, яка відбулася 26 лютого, присвячувалася жіночності. А тому і зібралися на нього дівчата.

Що ж таке жіночність? Відповідь на це питання спробували знайти разом. Звичайно ж, це і особливий склад розуму, і зовнішність, і внутрішній світ, і емоції і, безперечно, цнотливість. На жаль, сучасна молодь часто ігнорує останнім, веде себе не належно, публікуючи в соціальних мережах некоректні фото, коментарі ... Це не відноситься до наших дівчат, але в житті, на жаль, їм доводиться стикатися з цим.

Зняти напругу дня, краще пізнати один одного (адже дівчата живуть в різних кімнатах і вчаться в різних навчальних закладах) дозволила гра на розвиток пам'яті, уваги, винахідливості і відвертості. А крім того, в процесі тренінгу дівчата отримали хорошу психологічну консультацію, як розібратися зі своїм «ЕГО», підвищити власну самооцінку, позбутися від небажаних комплексів.

Захід закінчився солодким частуванням і завданням на будинок. Учасникам зустрічі запропоновано проаналізувати свої риси характеру, щоб знати, як вести роботу над собою.

Наталя Михайлина,

вихователь гуртожитку №2

Переглядів: 190 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2
1 penuelirina   [Матеріал]
Было весело,увлекательно и откровенно!!! СПАСИБО всем!!