Четвер, 29.10.2020, 07:12

Головна » 2018 » Червень » 15 » «Гуртожиток – наш дім»
«Гуртожиток – наш дім»

Огляд-конкурс «Гуртожиток – наш дім» (гуртожиток № 1)

Найкращі роки життя – студентські, вони незабутні. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, ремонти кімнат, благоустрій прилеглої до гуртожитку території, спільні вечері, набуття кулінарних навичок, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший заробіток, курсові роботи, дипломні роботи, незабутні перевірки гуртожитків черговими викладачами, завідуючою гуртожитком, медичною сестрою, заступником директора з ВР, прогуляні пари – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.

У роботі зі студентською молоддю працівники гуртожитку ставлять перед собою мету: набуття молодим поколінням соціального досвіду успадкування духовних надбань українського народу, формування розвиненої особистості, фізичної досконалості, моральної, трудової, екологічної культури.

У вересні були проведенні збори мешканців гуртожитку, на які була запрошена адміністрація технікуму. Студенти спілкувалися з представниками адміністрації та отримали інформацію щодо проведення конкурсів. У вересні відбулися вибори ради гуртожитку та розподіл обов’язків. Новий навчальний рік дав старт конкурсу–огляду «Краща кімната», «Кращий поверх» у гуртожитку у відповідності до основного конкурсу «Гуртожиток – наш дім». Були відпрацьовані положення та критерії огляду- конкурсу.

Мета даного конкурсу – створити в гуртожитку сприятливі умови для самовизначення студентської молоді, розкриття їх творчого потенціалу та покращення житлово-побутових умов. Основний пункт конкурсу – це санітарний стан кімнати на протязі учбового року та естетичне оформлення житла.

Особлива увага приділяється першокурсникам, яких знайомлять з традиціями навчального закладу, правилами проживання та адаптації до життя у гуртожитку. Цим займається завідуюча гуртожитком Узунова Людмила Анатоліївна, яка слідкує за збереженням майна. Завдяки її зусиллям покращилося фойє , кухні, гостьові кімнаті, душова кімната.
   Щомісяця проводяться рейди санітарно-гігієнічних умов проживання у гуртожитку, четвер - санітарний день, також студенти залученні до благоустрою прилеглої території. Цим відповідально займається медична сестра Вербицька Євгенія Іллівна. До складової оцінки входять: чистота в кімнаті, умови збереження харчових продуктів, наявність маркованого інвентарю для прибирання кімнати, санітарний стан посуду.

Переможці були нагороджені по підсумкам огляду-конкурсу «Гуртожиток – наш дім». В гуртожитку проживають 125 студентів по 2-3 студенти в кімнаті. 10 кімнат були відібрані по підсумках актів перевірки санітарного стану кімнат на протязі учбового року. Були складені накази по кожній перевірці. Переможцями визнано: І місце (кімната № 33- Ангелов М.І., Забун В.І. (гр І-Б мех.)), ІІ місце (кімната № 17 – Нагорняк О.О. (гр І-Б мех.), Штепук М.О. (гр І-Б мех.), Праведний В.Г. (гр ІІ-А орг.), ІІІ місце (кімната № 44 – Василіогло О.Ф., Богдан С. І (гр І-А мех.). Наступні місця зайняли кімнати: № 16. 25, 28, 30, 52, 57, 59. У конкурсі «Кращий поверх» перемогу отримав другий, староста поверху Бойков Дем’ян Миколайович (гр ІІ-А мех.).

Завідуюча гуртожитком Людмила Анатоліївна, медична сестра Євгенія Іллівна, представники студентської Ради гуртожитку приготували грамоти, пам’ятні подарунки ( картини, годинники, солодощі).

Урочисте вручення відбулося 13 червня. належних умов у студентському гуртожитку-це не одноразова акція, а цілеспрямована, систематична робота, яка потребує злагодженої взаємодії різних структурних підрозділів. Колектив нашого навчального закладу та співробітники гуртожитку і надалі докладатимуть максимум зусиль, щоб кожен студент міг сказати «гуртожиток – мій дім». А у наших двох гуртожитках проживають не лише студенти ІТМЕСГ, а й таких навчальних закладів як ІМУ, ІТЕП , МАУП, ІЦПТО, ІДГУ.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 568 | Додав: | Рейтинг: 3.3/3