Середа, 21.10.2020, 09:22

Головна » 2019 » Вересень » 25 » Граючи, тренуємося
Граючи, тренуємося

Минулий тиждень в гуртожитку №2 ІАТК запам'ятається студентам цікавою спортивною подією - турніром з настільного тенісу, який присвячувався Дню фізкультурника. Два десятка юних спортсменів боролися за звання кращого гравця гуртожитку: 15 юнаків та 4 дівчини.

Відкрили змагання першокурсниця Вікторія Солойденко і студентка-третьокурсниця Дар'я Дімова. Гра, за якою з інтересом спостерігали вболівальники, закінчилася перемогою Дар'ї 2: 1. Але у неї не вийшло обіграти студентку МАУП Тетяну Арабаджи, яка відразу заявила про себе, як лідер. Зігравши в кругову, місця розподілилися наступним чином: 3 місце зайняла Дар’я Дімова, на 2-му - наймолодша учасниця турніру Вікторія Солойденко і 1 місце - Тетяна Арабаджи.

Більш напружена боротьба розгорнулася у юнаків. Їм довелося наполегливо боротися за вихід у фінал в своїх "четвірках". Після серії ігор стали відомі їхні імена: Андрій Зозулін, Максим Котобан, Іван Русєв і Микола Руссу, які, доречно сказати, в гуртожитку - новачки.

Високу майстерність в володінні тенісною ракеткою показав Іван Русєв, граючи енергійно і, я б сказала, артистично. Він і став володарем золотої медалі турніру. Трохи поступився йому в першості, взявши "срібло", Андрій Зозулін, у якого є всі шанси в майбутньому обійти свого суперника (адже Андрію немає ще й 15-ти). І 3 місце у Миколи Руссу. Додам, що Коля живе в гуртожитку № 1 і, як він зізнався - це його перша серйозна перемога.

Всі учасники отримали досвід спортивної боротьби і маленькі сувеніри.

Студенти гуртожитку №2 висловлюють величезну подяку викладачам спортивної кафедри ІАТК на чолі з М.І.Тарай, які здійснили мрію хлопців і подарували їм тенісний стіл. І хто знає, може, проста гра в настільний теніс стане хорошим засобом від даремного дозвілля, шкідливих звичок і сумнівних друзів на вулиці.

Вихователь гуртожитку №2 ІАТК

Михайліна Н.М.