Вівторок, 20.10.2020, 01:51

Головна » 2019 » Вересень » 18 » Фахівці подвигів
Фахівці подвигів

Сьогодні - професійне свято рятувальників. По всій Україні проходить акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Долучилися до неї і студенти ІАТК, що проживають в гуртожитках №1 та №2. У історичному музеї ім. О.В.Суворова вони зустрілися з працівниками служби порятунку 101, які в найнебезпечнішу для життя хвилину поспішають до нас на допомогу - будь то пожежа, стихія або інша складна непередбачена ситуація, пов’язана із небезпекою для життя людей.

Зустріч відкрила завідуюча науково-освітнім відділом музею М.І. Непомняща. Зробивши короткий екскурс в професію рятувальників, вона представила фахівців мужньої професії - провідного спеціаліста Ізмаїльського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Наталію Гошкодер і начальника 20-ої державної пожежно-рятувальної частини Артема Четіна.

Розповідь про «фахівців подвигів» супроводжувався відео сюжетами і цікавими фактами з трудових буднів рятувальників. Досить сказати, що на місце трагедії вони виїжджають за першим дзвінком, без зволікання, і що на їхньому рахунку 10 врятованих життів жителів міста та району за 2019 рік.

У хлопців виникло не мало питань, як стати професійним пожежним, де отримати відповідну освіту ... До речі, багато наших випускників після закінчення коледжу знайшли своє покликання в цій сфері. І серед них Вадим Борчану, Мержко Любов, Кожухар Павло, Іван Шушулков, який зараз навчається в магістратурі Національного університету цивільного захисту в місті Харкові . Цікавим моментом зустрічі стало знайомство студентів із пожежною технікою - автоцистерною і авто драбиною. Вони із задоволенням зробили світлини на згадку про цю подію.

Окрема подяка співробітникам музею за військово-патріотичне виховання молоді, співдружню роботу зі студентами нашого коледжу.

Вихователь гуртожитку №2

Н.М. Михайлина