Середа, 20.01.2021, 00:08

Головна » 2020 » Грудень » 3 » Європа багатолика: єдина, близька, велика!
Європа багатолика: єдина, близька, велика!

(з програми предмету «Всесвітня історія»)

«Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну,

пройшов у ній лише першу сторінку»

Фужере де Монброн

З метою поглиблення знань студентів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, його історію ( історію майже кожної країни, що входе до складу ЄС),  підвищення громадянської та політичної культури у коледжі були проведенні нестандартні  елементи заняття з вивчення тем “Країни Західної , Центральної та Східної Європи з періоду 1945- до початку ХХІ століття” . Це елементи уроку-характеристики ( Шарля де Голля, Маргарет Тетчер), уроку- подорожі (Франція, Велика Британія),  уроку-дискусії, уроку-телепередачі «Роль особи в нації». Такі уроки потрібні  для того, щоб активізувати й підтримати інтерес студентів до предмета, розвивати інтелектуальні уміння студентської молоді  та їхні здібності. Нетрадиційні форми проведення занять дають можливість не тільки підвищити інтерес  до предмета,  матеріалу, що вивчається,  а й сприяють розвитку творчої самостійності, навчають роботи з різними, навіть незвичними джерелами знань.

На заняттях особлива увага приділялася політичним умовам розвитку кожної держави, її економічному зростанню, державному устрію. Студенти дізналися про наступні поняття “німецьке ті італійське  економічне диво”, часи “Тетчеризму” у Великій Британії, ірландське питання (“Ольстерська проблема”), Франція під керівництвом Шарля де Голля  та інші.

Щоб зробити заняття цікавими а теми добре зрозумілими, вони були насиченими фото та відеоматеріалами, газетами, доповідями, презентаціями.

Студенти підготували газети про  європейські країни  «Парад країн Європи»,  здійснили віртуальну подорож містам Євросоюзу.

Викладач «Всесвітньої історії»   Ніколаєва Г.О.

Переглядів: 139 | Додав: | Рейтинг: 4.2/5