Четвер, 29.10.2020, 06:19

Головна » 2019 » Квітень » 1 » ЕРУДИТ-ШОУ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ
ЕРУДИТ-ШОУ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Змагання — це метод виховання, який спрямований на забезпечення умов для соціального розвитку особистості, формування умінь і навичок шляхом здорового суперництва у певних видах колективної діяльності. Змагання є одним із важливих способів організації і згуртування студентів, стимулом розвитку моральної мотивації їх діяльності.

У рамках декади циклової комісії загально-наукової підготовки 28 березня 2019 року викладачами хімії та фізики Поляковою Мариною Леонідівною і Бреднєвою Ольгою Сергіївною був проведений конкурс серед першокурсників «ЕРУДИТ-ШОУ». Були створені 2 команди «Мудреці» та «Атоми», студенти підготовили привітання команд. Захід складався з 7 різноманітних конкурсів: «Візитна картка», «Розминка», «Капелюх запитань», «Розшифруй термін», «Поле чудес», «Конкурс пантоміми» і «Конкурс капітанів». В кожному конкурсі постійно всі хотіли приймати участь, але ж ведучі дали можливість кожному випробувати свої сили. До того ж, і вболювальникам вистачило часу і можливості показати себе. Вони також могли принести додаткові бали своїм командам. Викладачі застосували і інтерактивні засоби навчання. Захід супроводжувався відеофрагментами та наочністю. Зрозуміло, що всі питання ставилися згідно з пройденим матеріалом по дисциплінам «Фізика», «Хімія». Студенти повинні були пригадати хімічні і фізичні явища, прилади, процеси, розшифрувати терміни. В конкурсі пантоміми враховувалась творчість студентів. Хороші знання показали і капітани: Козаченко Олександр (І-А мех.) і Школяренко Олег (І-Б мех.). Члени журі Яланжі Людмила Дмитрівна (викладач математики) і Вельчева Катерина Михайлівна (викладач іноземної мови) крім правильних відповідей оцінювали й оригінальність, дотепність, гумор. За свої команди дуже жваво вболювали їх класні керівники: Тарай Марія Георгіївна і Ніколаєва Галина Онисіївна. Також на заході були присутні і інші викладачі.

Ерудит-шоу пройшов у жвавій дружній атмосфері. Змагання несло емоційний заряд позитивного спрямування. Студенти були зосередженими, викладачі – уважними.

За підсумками гри І місце отримала команда І-А мех. «Мудреці», ІІ місце – команда І-Б мех «Атоми». Капітани обох команд отримали грамоти, а всі учасники – призи.

Змагання – це завжди весело і цікаво!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

Завідувач навчально-методичним кабінетом