Середа, 21.10.2020, 10:23

Головна » 2019 » Жовтень » 16 » Екскурсії до військових частин 3058 та 1474.
Екскурсії до військових частин 3058 та 1474.

11 жовтня 2019 року, напередодні Дня захисника України, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва за ініціативи Ізмаїльського міськрайонного відділу Центру пробації в Одеській області, студенти групи ІІ Б електрики Ізмаїльського агротехнічного коледжу були на екскурсії в Ізмаїльському навчально-тренувальному загоні морської охорони та прикордонному загоні.

Метою екскурсії є виховання у молоді патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордість за наших захисників, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Присутні ознайомились з різними видами техніки, яка використовується прикордонниками, зброєю, що є на озброєнні захисників кордону України. Наприкінці екскурсії присутнім було продемонстровано деякі види роботи прикордонників в частині затримання порушників кордону, у тому числі з використання службових собак.

Всім було дуже цікаво спостерігати за діями службовців, студенти отримали цікавий інформаційний матеріал щодо справжньої роботи захисників кордону.

Класний керівник групи ІІ Б ел.

Ніколенко Л.А.

В цей же час студенти групи І А електрики Ізмаїльського агротехнічного коледжу побували на Дні відкритих дверей у військовій частині 3058 Національної Гвардії України.

На плацу, для ознайомлення і показу, була зосереджена військова техніка, озброєння, спецтехніка та екіпіровка. Було багато гостей: школярі 8 та 14 шкіл міста Ізмаїл, неповнолітні суб’єкти пробації у супроводі співробітників Ізмаїльського міськрайонного відділу Центру пробації і навіть старша група дітей з дитячого садочку «Лелека».

Екскурсія розпочалась зі знайомства з історією, досягненнями та бойовим шляхом військової частини 3058 НГУ. Гості мали змогу відчути себе водіями, стрілками, санітарами, дозорними. В актовій залі демонстрували відеоролики з тренувань, занять та бойових дій даного підрозділу. Наші студенти з задоволенням слухали пояснення та задавали питання. Ведучі заходу розповіли про завдання гвардійців перед державою, поділились досвідом несення служби. Студенти розпитували про можливості працевлаштування, розміри матеріального забезпечення та подальшого навчання за обраним фахом.

Учасники були у захваті від екскурсії, отримали чимало корисної інформації та вражень, зробили яскраві світлини на згадку. По закінченню екскурсії молодь висловила слова вдячності організаторам. Для багатьох юнаків служба в Армії стала більш привабливою і не такою туманною, як раніше. Залишали військову частину у доброму гуморі.

Класний керівник групи І А ел.

Холостенко Л.А.

Адміністрація Ізмаїльського агротехнічного коледжу виражає щиру подяку командирам військових частин 3058 та 1474 і також Миколі Петровичу Беженарю, представнику Ізмаїльського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Одеській області, за допомогу в патріотичному вихованні молоді. Поздоровляємо захисників Вітчизни зі святом, бажаємо мирного неба, здоров’я та злагоди вашим сім’ям.

Заступник директора ІАТК з BP

Донцова О.М.