Четвер, 29.10.2020, 06:50

Головна » 2018 » Червень » 5 » Два свята одночасно
Два свята одночасно

4 червня актова зала в Ізмаїльському технікумі механізації і електрифікація була повна студентів. Для студентської молоді провели два свята: відкриту виховну годину до Міжнародного Дня захисту дітей «Ми родом з дитинства» та вручення сертифікатів учасникам Всеукраїнських конкурсів «Гринвіч» і «Патріот», грамот з предметних дисциплін.

Відкриту виховну годину проводив класний керівник групи І-А орг Деревенко Є.О. зі студентами своєї групи та бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. Виступаючі розповіли про історію виникнення Міжнародного Дня захисту дітей, офіційний символ – прапор із символічними людськими фігурками – символ різноманітності і терпимості та знаком Землі всередині.

Виступ ведучих супроводжувався відеоматеріалами про права дітей на життя, свободу думки і релігії, освіту, відпочинок і дозвілля, захист від фізичного і психологічного насилля, захист від експлуатації дитячої праці.

Зі сцени лунали вірші, пісня «Куда уходит детство?» у виконанні гості виховної години - Юлії Дерменжи, яка прийшла підтримати групу, де навчається її племінниця. Зал бурхливими оплесками подякував їй за спів.

Ще однією гостею була відома ізмаїльська поетеса Таміла Олексіївна Кібкало, яка прочитала студентам свої вірші, розповіла про свою поезію, запропонувала молоді писати власні вірші та тренувати пам'ять вивчаючи вірші інших поетів.

Ім'я Таміли Кібкало добре відомо мешканцям нашого міста та Придунайського краю. Педагог, поетеса, наставник юних талантів, громадський діяч. У 2002 році Таміла Олексіївна стала переможцем у конкурсі «Жінка року», в 2010 названа людиною року у номінації «Громадсько — політична діяльність, благодійність» як жінка, що віддає частинку свого серця дітям. Завдяки її ентузіазму побачили світ 20 дитячих книжок — розмальовок, куди увійшли її твори, вірші та малюнки юних ізмаїльських авторів. Одну із таких книжок вона вручила студенці першого курсу.

Закінчилася виховна година вікториною, яку провели бібліотекарі.

Потім настав час привітати учасників Всеукраїнських конкурсів: VIII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч» у 2017 році та ІХ Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот» у 2018 році. У конкурсі «Гринвіч» приймали участь 39 студентів І-ІІ курсів. Конкурс «Патріот» писали 57 студентів І-ІІ курсів. Участь у всеукраїнських конкурсах це не тільки дух змагань, прагнення до перемоги, а й можливість отримати додаткові бали у рейтингу до стипендії.

Шанувальники української мови отримали сертифікат учасника, наліпки "UA", а сертифікат учасника, наліпки "Wow!" та зручну закладку для книжки з неправильними дієсловами – любителі мови «Туманного Альбіону». А від викладачів вони отримали солодкі сюрпризи.

Наш навчальний заклад отримав сертифікати участі, еко-сумки для навчальних матеріалів “Відкривай Україну”.

Грамоти з предметної олімпіади «Світова література» отримали переможці.

грамоти та подяки отримали учасники online олімпіад з англійської мови. Так 22 травня 2018 р. проводилася online олімпіада з англійської мови серед студентів ІІІ – IV курсів ( за професійним спрямуванням) (викладачі: Донцова О.М., Вельчева К.М). В олімпіаді прийняли участь 12 студентів. За підсумками олімпіади наступні студенти посіли місця: І місце – Хаджиогло А. (гр. ІІІ- Б мех) ; ІІ місце – Подолянюк І. (гр. ІІІ- А ел), ІІІ місце – Добровенко І. (гр. ІІІ- А ел). Подяку отримали й інші студенти (група ІІ – А бух- Хаджикова Л.; група ІІІ– А ел - Пожар І., Тимофєєв К., Іскров Д.; група ІІІ – Б ел – Нікульча М., Чайковський Т., Сангуров В. група IV– А орг – Гармаш С., Арешкіна Т.).

30 травня 2018 р. проводилася online олімпіада з англійської мови серед студентів І-ІІ курсів (шкільна програма) (викладач: Донцова О.М). В олімпіаді прийняли участь 8 студентів. За підсумками олімпіади наступні студенти зайняли місця : І місце – Федотов І. (гр. ІІ – А бух); ІІ місце – Хаджикова Л. (гр. ІІ – А бух) ; місце – Шевченко А. (гр. ІІ – А ел). Подяку отримали й інші студенти (група ІІ – А ел – Рогожа А. ; група ІІ – Б ел – Москалюк В., Парфіров Р.; група ІІ – А бух – Чигіна Х., Дерезіна Ю. ).

Участь студентської молоді у конкурсах, предметних олімпіадах сприяє підвищенню рейтингу навчального закладу та профорієнтаційній роботі. Йдуть вчитися туди, де є інтерес, повноцінне студентське життя, ведеться позааудиторна робота зі студентами, а це додаткова можливість підвищити рейтинг для отримання стипендії.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 400 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1