Вівторок, 19.01.2021, 22:21

Головна » 2020 » Грудень » 9 » Дозвілля
Дозвілля

Грали в теніс

6 грудня - День збройних сил України. У це свято прийнято вшановувати доблесних захисників Батьківщини. І хоча студенти, які проживають в гуртожитку №2 ІАТК, такими ще не є, до служіння в армії вони повинні бути готові. А це значить - треба займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Турнір з настільного тенісу був присвячений цій даті, яка в нашій державі відзначається в 27 раз.

12 юних тенісистів взяли участь в змаганнях за право вважатися кращим гравцем пінг-понгу. Перша зустріч за тенісним столом між Андрієм Зозулиним і Костянтином Георгієвим продемонструвала високу підготовленість студентів і показала, що перемогу здобути буде нелегко.

Примітно, що в нинішніх змаганнях до торішніх учасників турніру приєдналися і ті, хто в минулому році брати участь не наважився. Це - Іван Царан, Іван Раду, Віталій Мітков та інші.

Змагання проходили в 3 етапи. Переможці перших шести зустрічей розіграли першість між собою, і в фінал вийшли три гравця. За результатами розіграшу третє місце зайняв Владислав Вєлєв, друге - Костянтин Георгієв. Обидва студента вчаться в групі II Б еликтрики . Вони - з Виноградівки Болградського району. Друзі живуть в одній кімнаті і серйозно займаються спортом, зокрема - вільною боротьбою.

А переможцем несподівано для багатьох став Віталій Мітков - студент групи III Б електрики. Він не програв жодної партії, за що був нагороджений гучними оплесками своїх друзів - суперників.

Учасники турніру отримали маленькі сувеніри, а судді (Денис Лях, Святослав Олту) і, звичайно, переможці відзначені особливо - солодкими призами.

Вихователь гуртожитку №2 ІАТК

Михайліна Н.М.