Понеділок, 26.10.2020, 08:13

Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Доктор з Тенесі
Доктор з Тенесі

Надзвичайне пожвавлення панувало в гуртожитку №2 ІТМЕСГ в перший день жовтня. Студенти разом із заст. директора з ВР О.М. Донцовой очікували високих гостей з Америки, які є членами Опікунської ради Центру турботи про життя. І вони не змусили себе довго чекати. Рівно в призначений час Лері Лав і Боб Берном спільно з ізмаїльськими волонтерами та перекладачами готові були до відвертого діалогу з молодими людьми – майбутніми аграріями і мед.працівниками, які також проживають у гуртожитку технікуму.

Бесіду вів доктор Лері – практикуючий жіночий лікар в Техаській клініці. Студентам було цікаво дізнатися, що система освіти в США дещо відрізняється від нашої. У школі вони вчать 12 років.  Вступаючи до коледжу, проходять тестування і освоюють спеціальність 4 роки, потім – університет і в кінці – ординатура. В цілому шлях в професію становить 12 років, а разом зі школою - 24-25 років.

Лері вважає, що робота лікаря – це покликання. Він допоміг величезній кількості жінок в найважчу в їх житті хвилину - народженні дитини. У його практиці відбувалося чимало неординарних ситуацій, в тому числі і казусних, про які він з цікавістю і гумором повідав аудиторії.

Зав'язалася жива розмова на запропоновану тему. Говорили про попередження ранніх статевих відносин, профілактики ризикованої поведінки, вірусних захворюваннях, що передаються статевим шляхом та інше, нове, в пізнанні для молоді.

Присутні дізналися, що життя американців разюче відрізняється від того способу життя, який нам, часом, підноситься фільмами з Голлівуду. Лері – чудовий сім'янин. У нього троє дітей, які обрали іншу професію. У шлюбі зі своєю єдиною дружиною він вже 31 рік. Для нього святі поняття – любов, сім'я, діти.

Зустріч закінчилася на позитивній ноті. Студенти піднесли лікарю з Техасу частування, зібрані в апетитний фруктовий букет і печиво - трояндочки, випечені за особливим рецептом своїми руками. Гості в свою чергу пригостили хлопців та дівчат солодкою водою і печивом. Дружба, що зародилася, була відзначена активною фотосесією.

Вихователь гуртожитку №2

Наталія Михайлина