Четвер, 29.10.2020, 10:23

Головна » 2018 » Жовтень » 31 » До 100-річчя Національної Академії Наук України
До 100-річчя Національної Академії Наук України

«Від Вернадського до Потону»

«Хто думає про науку, той любить її,

а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися…»

Г. Сковорода

Згідно з указом президента України Петра Порошенка, Кабінет міністрів створив оргкомітет з підготовки і святкуванню 100-річчя Національної Академії Наук України, щоб підкреслити важність наукової діяльності для держави та суспільства, подальшого розвитку вітчизняної економіки на інноваційній основі та виразити повагу самовідданій праці багатьох поколінь українських вчених.

З нагоди цієї події 29 жовтня працівники бібліотеки Кінєва М.Г., Дмитрієва М.О. та викладач з культурології Недосекіна Л.Ф. підготували та провели засідання круглого столу «Від Вернадського до Потону», учасниками якого стали студенти груп ІІ – А бухг. з класним керівником Русєвою Д.І. та ІІ – А орг. з класним керівником Деревенко Є.О. Зацікавленим глядачем стала викладач з математики Яланжі Л.Д.

На цьому засіданні прозвучали доповіді, підготовлені студентами, про історію створення НАНУ, її президентів в різні часи , структуру відділень та самої НАНУ, досягнення її вчених та проблеми сьогодення.

Оживляли доповіді вірші : «Наука в жизни всем важна…», «Науку двигают учёные…», «Как много ещё впереди…», «Без науки нам не прожить…». Демонструвалися відеопрезентації та відеоролики: « 14 найбільших наукових відкриттів», «Мала академія – кузня вундеркіндів », «Цей день в історії».

Активними доповідачами були студенти: Д’яченко Христина, Манякіна Валерія, Бурлака Діана, Мальченко Володимир, Понюк Руслан, Гергі Мілена, Харченко Олександра, Грузінцева Вікторія, Сметаніна Олена та Тимофєєва Ірина.

Головний акцент засідання, який звучав протягом усієї зустрічі – надважливість наукових знань для розвитку людини, суспільства держави сьогодення та в майбутньому. А молоде покоління і є творцями майбутнього.

Допомагала розкрити важливість моменту та його суть виставка – інсталяція «Інтелектуальний розвиток України».

Викладач з культурології

Недосекіна Л.Ф.