Середа, 21.10.2020, 07:05
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2020 » Вересень » 14 » Дистанційне навчання у Ізмаїльскому агротехнічному коледжі під час карантину.
12:24
Дистанційне навчання у Ізмаїльскому агротехнічному коледжі під час карантину.

Запобіжні заходи із запобігання розповсюдження коронавірусу COVID -19 в Україні, а також входження міста до червоної зони по захворюванню, зумовили перехід освіти в коледжі на дистанційне навчання. Дистанційне навчання дає можливість вчитися, перебуваючи на будь-якій відстані від навчального закладу.   

Для ефективного впровадження дистанційної форм навчання адміністрацією закладу  було розроблено відповідні методичні рекомендації для викладачів, майстрів, лаборантів. Освітній процес організований засобами Google Сlassroom. Безкоштовна платформа Google Classroom об’єднує корисні сервіси Google, організовані спеціально для навчання. Сьогодні вона як ніколи актуальна та популярна, адже студентам на карантині потрібно вчитися, а Google Classroom має все для того, щоб це забезпечити. 
       Викладачі проводять онлайн-відеоконференції  у Google Meet або у  Zoom.

 

    

   

      

 


Викладач фізичного виховання  Коколова Т.Г. зі студентами електриками третіх курсів (що мешкають у місті та захоплюються одним з найкорисніших видів активного відпочинку їздою на велосипеді ) із задоволенням проводять заняття на свіжому повітрі. Цей вид спорту приносить користь організму, розвиваючи і зміцнюючи його, а також надаючи сприятливий вплив на нервову систему. Цей вид активного відпочинку дозволяє не тільки підтримувати організм в тонусі, а також дає можливість чудово відпочити. 
    Добре, що студенти групи ІІІ- А ел мають можливість спілкуватися ще й  із своїм класним керівником Фадєєвою Н.М., яка також долучилася до велоспорту.


     Класні керівники підтримують зв'язок із студентами групи та їх батьками  в месенджерах Viber, Telegram. Ведеться контроль за реєстрацією студентів по дисциплінам та виконанню завдань. 


В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.
 

Переглядів: 209 | Додав: | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]