Четвер, 29.10.2020, 06:34

Головна » 2019 » Жовтень » 9 » Девіз студентів ІАТК: ні дня без медалей
Девіз студентів ІАТК: ні дня без медалей

1 жовтня, на Ізмаїльському Центральному стадіоні, відбулось урочисте відкриття Універсіади серед навчальних закладів міста 2019-2020 н.р. З вітальним словом до учасників спортивних змагань звернувся заступник міського голови Баткілін Сергій Львович з побажанням нових досягнень та рекордів у спорті. Представник відділу фізичної культури та спорту Ізмаїльської міської ради, Тетяна Григорівна Морій, оголосила, що Універсіада 2019 приймає 9 команд юнаків та дівчат вищих навчальних закладів, коледжу, училищ та ліцею.

Команди хлопців та дівчат гідно представили наш колледж у змаганнях з легкої атлетики. В запеклій боротьбі збірна хлопців завоювала наступні призові місця:

І місце в «підтягуванні на перекладині» вибороли студенти: Поліда А. В , Уланов А.А., Рогожа А.В., Храмцов С.О., Пожар Ю.Г.

«Золото» у естафеті отримала збірна команда дівчат у складі: ІІ місце в естафеті «4 х 100» посіли хлопці: Паунов В.В., Федосєєв Д.Л., Мінчога В.С., Гецой Б.В.

Жіноча збірна колледжу також виступила на гідному рівні та принесла в скарбничку нашого вишу «золото» в змаганнях з бігу на 100 метрів. Перше місце вибороли студентки: Дукова О.І., Цуркану В.С., Ковальова А.В., Белюженко М.В., Дінчева О.К. Та «срібло» за яке змагались Дукова О.І., Ковальова А.В., Белюженко М.В., Дінчева О.К.

Бажаємо нашим юним спортсменам подальших успіхів та нових рекордів.

Керівник фізичного виховання

Тарай М.І.