П`ятниця, 30.10.2020, 05:49

Головна » 2018 » Вересень » 3 » День знань у ІТМЕСГ
День знань у ІТМЕСГ

День знань

1 вересня в Україні — це не просто рядовий день, початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах України.

У нашому навчальному закладі існує традиція проведення посвяти у студенти першокурсників на «лінійці» 31 серпня, на якій присутні всі студенти, викладачі, співробітники двох студентських гуртожитків. У цей святковий день першокурсники знайомляться із навчальним закладом, одногрупниками та своїм класним керівником. Гості прийшли привітати наших студентів та побажати їм успіхів у навчанні.

Цього року двері ІТМЕСГ відкрили для 119 студентів нового набору. Набрано 5 нових навчальних груп, почалося студентське життя у вчорашніх абітурієнтів, життя, яке буде насичене не тільки оволодінням знань з обраної спеціальності, а й захоплюючими спортивними змаганнями, виступами на сцені студентського клубу, гуртковою роботою, конкурсами, концертами, олімпіадам з дисциплін, Всеукраїнськими конкурсами «Гринвіч» і «Патріот» та багато іншим.

На урочистій лінійці зроблено безліч фото та відео, коли всі студенти, викладачі, батьки, дідусі та бабусі, близькі, друзі зібралися на майданчику з квітами щоб привітати студентів з новим навчальним роком. Весь майданчик ледве зміг вмістити всіх бажаючих долучитися до свята та підтримати своїх дітей, що стали старшими на рік.

Всі студенти вишикувалися на дворі технікуму з першого по четверті курси, разом зі своїми викладачами, своїми класними керівниками. Наймолодші, першокурсники, сьогодні були в центрі уваги. Вони спостерігали за урочистим підйомом державного прапора активістами самоврядування Хаджиковою Л. та Шевченко А , запаленням «чаши знань» Помазаном А., Бурлакою Д., Бережним С., доторкнулися до символічного студентського квитка, скоштували запашний коровай, побачили на лінійці ветеранів технікуму: Вербицького Я.А. випускника технікуму 1959 р., директора ІТМЕСГ з 1986 по 2001 роки; Іванюту А.Л.,заступника директора з НР з 1991 по 2009 р.; Даценка В.О. викладача з техніки безпеки,куратора який випустив багато поколінь студентів; Богатиренко М.М. бібліотекаря технікуму, що працювала на посаді 38 років.

Студенти почули вітальні слова від директора Чолака М.І., голови батьківської ради Оладенка В.М. Найкращі студенти-гордість нашого навчального закладу отримали грамоти за успіхи у навчанні та за активну участь у житті технікуму.

Їхні класні керівники: Ніколаєва Г.О., Тарай М.Г., Ніколенко Л. А., Фадєєва Н.М., Коколова Т.Г. привітали студентів своїх груп, провели з ними екскурсію по навчальному закладу, розповіли про історію технікуму.

Студентське самоврядування та завідуюча клубом Недосєкіна Л.Ф. приготували музичні вітання та сюрпризи для студентів.

Дзвінок у піднятій руці голови студентської ради Хаджикової Л. сповістив всіх про початок нового навчального року у технікумі.

В.о. заступника директора з В.Р.

Донцова О.М.

Переглядів: 372 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2