Вівторок, 20.10.2020, 02:23
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2019 » Квітень » 16 » День Здоров’я у ІАТК
13:39
День Здоров’я у ІАТК

   День Здоров’я у Ізмаїльському агротехнічному коледжі

 

   До всесвітнього Дня здоров'я в Ізмаїльському агротехнічному коледжі з 3 по 6 квітня проводились змагання для студентів І-ІІ курсів з таких видів спорту: біг на 60м,стрибки у довжину з місця,а також естафета з використанням елементів баскетболу (ведення м'яча, подвійний крок, кидок до корзини). Під час змагань враховувались такі якості, як: швидкість, спритність, уміння, навички, якість виконання. Була охоплена велика кількість студентів: 32 студенти виконували стрибки у довжину з місця, 30 студентів пробігли ди-станцію 60м., і 30 осіб виконували елементи гри в баскетбол (естафета).

 

  За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

- серед юнаків у бігу на 60 м:

І місце – Малихін Олег (І- Амех.);

ІІ місце – Карпач Микола (1-А мех.);

ІІІ місце - Штепук Максим (2-Б мех.);

З однаковим результатом-7.8 с.

- серед дівчат:

І місце – Дукова Ольга, ІІ-А бух., ( з результатом 9,3с.) ;

ІІ місце Гергі Мілена, ІІ-А бух., ( з результатом 9,5с.);

ІІІ місце Дімова Марія, ІІ-Б ел., ( з результатом 9.9с.);

   У виді змагань «Стрибки у довжину з місця» серед юнаків І місце посів Малихін Олег

(І-А мех.) з результатом 2,60 м.,ІІ місце –Бєляшин Вадим(І-А ел) з результатом 2,58м.,

ІІІ місце – Капустянчик Владислав (ІІ-Б ел.) з результатом 2,56м.

   Результати естафети:

- серед юнаків:

І місце - Карпач Микола (І-А мех.);

ІІ місце - Сіромах Іван (І-Б мех.);

ІІІ місце - Попазогло Дмитро(І-А ел.);

- серед дівчат:

І місце –Ковальова Анастасія, ІІ-А ел.(з результатом 6,2с.);

ІІ місце –Дімова Марія, ІІ-Б ел.(з результатом 6.8с.);

ІІІ місце-Гергі Мілена, ІІ-А бух.,(з результатом 7.0с.);

   У загальному заліку за трьома видами спорту:

- серед юнаків

І місце- Малихін Олег, І-А мех. - 45 балів

ІІ місце- Карпач Микола, І-А мех. - 37 балів

III місце- Фурдуй Артем, ІІ-Б ел. - 36 балів

- серед дівчат:

І місце- Дукова Ольга , ІІ-А бух. - 19 балів

II місце –Дімова Марія, II -Бел. -18 балів

III місце-Гергі Мілена, ІІ-А бух. -17 балів

   Учасники спортивних змагань, які посіли І-ІІІ місця були нагороджені грамотами і медалями та отримали право на участь в обласних змаганнях, які відбудуться 12.04.2019р. в м. Одеса. 

Керівник фізичного виховання 

Тарай Микита Іванович

Переглядів: 293 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]