Вівторок, 20.10.2020, 02:02

Головна » 2018 » Жовтень » 18 » День Захисника Вітчизни та День Українського козацтва
День Захисника Вітчизни та День Українського козацтва

Благословенна і радісна година

Безсмертна буде в пам’яті віків,

Адже сьогодні славить вся країна

Своїх синів, батьків, чоловіків!

14 жовтня ми відзначали День Захисника Вітчизни та День Українського козацтва.

З нагоди цієї події 16 жовтня у бібліотеці технікуму викладачами циклової комісії з економічних та соціально-гуманітарних дисциплін було проведено Урок мужності «Українське козацтво в Придунав’ї».

На ньому були присутні студенти І – Б мех. з кл. кер. Ніколаєвою Г.О. та І – А ел. з кл. кер. Фадєєвою Н.М., а також зам. директора з учбової роботи Димитрієва Н.А., зам. директора з виховної роботи Донцова О.М. та викладач з математики Яланжі Л.Д.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповили про роль козацтва для всієї історії України та про виникнення свята Українського козацтва.

Викладач з історії Кокош А.М. підготувала презентацію про появу слова «козак» та розкрила його значення. Її промову змістовно доповнила викладач з історії Фадєєва Н.М.

Цікавою та детальною виявилась презентація студентки І – А ел. Гецой Ірини про внутрішній устрій Задунайської Січі.

Дуже емоційно та жваво прозвучала розповідь викладача з культорології Недосєкіної Л.Ф. про самобутність культурної спадщини козаків.

Гість закладу отаман Ізмаїльського реєстрового козацтва Мишулін Іван Наумович розповів про сьогодення Українського козацтва на Придунав’ї , про його проблеми та напрямки роботи . Він закликав студентів любити свою Батьківщину та виховувати в себе почуття патріотизму, силу волі та любов до нашого славного минулого. Іван Наумович подарив бібліотеці книгу «Українське реєстрове козацтво: в дії та фактах».

Студенти Ковач Діана (І- А бух.) та Гавлицький Самуїл (І – А мех.) виконали пісню «Їхав козак за Дунай» під акомпанемент гітари.

Впродовж усього закладу студенти гр. І – Б мех. та І – А ел. декламували вірші про козаків, їх мужність та відвагу.

Підготовлений фото та відеоматеріал доречно доповнював виступи.

У читальному залі бібліотеки розташована книжкова виставка «Вартові Вітчизни», яка присвячена святу.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 405 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1