Середа, 21.10.2020, 01:15

Головна » 2019 » Березень » 4 » День відкритих дверей в Ізмаїльському агротехнічному коледжі
День відкритих дверей в Ізмаїльському агротехнічному коледжі

Традиційно перед старшокласниками середніх навчальних закладів України, майбутніми випускниками 11-х та 9-х класів постає питання вибору майбутньої професії та університету або коледжу, де вони зможуть реалізувати свої мрії.

Саме з цією метою 2 березня 2019 р. гості нашого міста та району, а також Саратського, Арцизського, Татарбунарського, Кілійського районів та міста Рені взяли участь у Дні відкритих дверей. Адже це реальна можливість для старшокласників та батьків детальніше дізнатися про коледж , поспілкуватися з адміністрацією закладу, отримати відповіді на свої питання, побачити на власні очі умови для навчання. Серед гостей були справжні династії механіків та електриків, татусі- наші випускники привели своїх дітей на цю зустріч.

Оголошення про цей захід дізналися з офіційного сайту навчального закладу, ЗМІ, з профорієнтаційної роботи педагогів та студентів коледжу.

Студентське самоврядування займалося реєстрацією гостей по чотирьом спеціальностям «Агроінженерія», «Агрономія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Облік і оподаткування».

Профорієнтаційний захід відбувся у актовій залі. Студенти коледжу підготували розповіді про спеціальності з відеоматеріалом, вокальний ансамбль «Мрія» виконав гімн студентів (автор О. Г. Фірсова – керівник ансамблю), танцювальний ансамбль «Вінок Дунаю» виконав молдавськи народний танок «Тропоїте» (керівник Войку І.П.). Студентами були підготовлені: гумористична сценка, пісня дуетом (Д. Ковач та Гавлицький С.), чарівна мелодія на саксофоні у виконанні Дяченко Т., спортсмени продемонстрували спортивний флеш моб.

Інформацію про ІАТК, його історію, спеціальності, правила прийому на 2019 н.р., підготовчі курси представив директор коледжу М.І. Чолак.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М. зробила акцент на виховній роботі, проживанні у гуртожитках, соціальних стипендіях для студентів пільгових категорій.

Завідуючий фізичного виховання Тарай М.І. звернув увагу на спортивне життя у коледжі, участь студентів у міських змаганнях.

Завідуючий навчально-виробничою практикою Гергі В.Г. наголосив на можливості отримання водійського посвідчення в стінах коледжу, де теоретичний матеріал викладається згідно до програми навчання.

Завідуючі відділеннями Власой І.Д. та Савицький С.І. розповіли про свої відділення та запросили поступати саме до своїх відділень, аргументуючи кращі сторони спеціальностей.

Після конференції гостям продемонстрували навчальні кабінети, майстерні, проведено ознайомлення із роботою бібліотеки коледжу завідуючою бібліотекою Кінєвою М. Г.

Майбутні абітурієнти подивилися два наші гуртожитки. Завідуюча гуртожитком Узунова Л.А. розповіла про гуртожиток № 1 (для студентів відділення механізації с. г), вихователь Михайліна Н.М. про виховну роботу у гуртожитку № 2, завідуюча гуртожитком Захарченко С.Ю. про побут (для студентів відділення електрифікації с.г). Медична сестра Вербицька Є.І. відповіла на питання стосовно необхідних медичних довідок для поселення у гуртожиток.

Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері. А хто не встиг завітати на День відкритих дверей, будь-який день може отримати інформацію по тел.7-54-30, 7-54-18, 068-46-46-534.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.