Середа, 21.10.2020, 08:48
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2020 » Березень » 3 » День відкритих дверей в ІАТФК
13:20
День відкритих дверей в ІАТФК

    Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

    Дні відкритих дверей в Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі – це щорічні заходи, метою яких є залучення випускників загальноосвітніх шкіл,  ПТНЗ, надання інформації випускикам цих освітніх закладів про умови вступу та спеціальності.

     Оголошення про цей захід дізналися з офіційного сайту навчального закладу, ЗМІ, з профорієнтаційної роботи педагогів та студентів коледжу.

    Саме з цією метою 29 лютого 2020 р. пройшли заходи цьогорічного Дня відкритих дверей, в рамках якого відбулися: огляд навчальних кабінетів, виробничих майстерень та лабораторій, тренажерного та спортивного залів, виставка робіт технічної творчості, концерт художньої самодіяльності у актовій залі .

    Під час заходу студенти ознайомили  гостей зі своїми спеціальностями з використанням мультимедійних презентацій. Директор коледжу Чолак М.І. розповів про історію навчального закладу, правила прийому абітурієнтів. Заступники директора розповіли про особливості навчання, соціальні стипендії, правила заселення до гуртожитків, розмір академічної стипендії.

    Також  відбулось ознайомлення майбутніх абітурієнтів  з матеріально-технічною базою навчального закладу, умовами навчання.

   Увазі присутніх також була запропонована  виставка технічних і  творчих робіт, виготовлених студентами та персональна виставка картин із бісеру вихователя гуртожитку № 1 Польшакової А.І. Працівники бібліотеки підготували тематичну виставку «Моя земля-земля моїх батьків». У фойє працювала фотозона з елементами українського народного стилю.

    До проведення Дня відкритих дверей підготувались відповідально. Гостей в коледжі зустріли з радістю представники студентської Ради ІАТФК, які реєстрували майбутніх абітурієнтів та надавали необхідну інформацію. Багато цікавої інформації щодо працевлаштування давала рекламна продукція на стендах, в тому числі і з боку Ізмаїльського центру зайнятості.

   Студенти коледжу продемонстрували свої хобі - творчу діяльність у студентському клубі - вокальний ансамбль «Мрія» виконав пісні «Ізмаїльський вальс» (автор О. Г. Фірсова – керівник ансамблю), танцювальний ансамбль «Вінок Дунаю» виконав молдавський народний танок «Сирба» (керівник Войку І.П.). Студентами були підготовлені пісні : пісня дуетом  «Бессарабія»( Гецой Борис та Гавлицький Самуїл), чарівна мелодія на саксофоні у виконанні Русєва Івана , спортсмени продемонстрували спортивний флешмоб. Ведучими програми були Гєцой Ірина та Артеменко Микита.

    День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл та ПТНЗ , які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

 

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.

Читати: The Izmail Times 

Читати: Izmail_Vechernii 

Читати: БессарабіЯ.UA 

Переглядів: 371 | Додав: | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]