Четвер, 29.10.2020, 10:31

Головна » 2018 » Лютий » 26 » День відкритих дверей 24 лютого 2018 року
День відкритих дверей 24 лютого 2018 року

Якщо театр починається з вішалки, то ВНЗ - з дня відкритих дверей

Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний навчальний заклад. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Дні відкритих дверей у нашому технікумі – це щорічні заходи, метою яких є залучення випускників загальноосвітніх шкіл, центрів професійно-технічної освіти до вступу в ІТМЕСГ, надання інформації майбутнім абітурієнтам про умови вступу та спеціальності технікуму - єдиного державного навчального закладу аграрного напряму Придунайського краю.

24 лютого Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства зустрічав майбутніх студентів. Оголошення про цей захід дізналися з офіційного сайту навчального закладу, анонсів місцевих новин, з профорієнтаційної роботи педагогів. Не лише майбутні абітурієнти міста та Ізмаїльського району були присутні, а й з Болградського, Кілійського та Арцизського районів.

В холі навчального закладу гостей зустрічали активісти студентського самоврядування: реєстрували гостей та роздавали інформаційні буклети. Поки тривала реєстрація гості в актовій залі переглядали відеоролики про навчальний заклад, музей технікуму, відеоматеріал про студентське життя та виробничу практику студентів.

Потім гості подивилися святковий концерт з презентацією спеціальностей технікуму: агроінженерія (технік-механік); електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (технік-електрик); агрономія (фермер); облік і оподаткування (бухгалтер). Студенти чотирьох спеціальностей розповіли про переваги обраного фаху і продемонстрували свої досягнення в художній майстерності. Ведучими програми були студенти других курсів Масюкевич В. та Хаджикова Л. Ансамбль «Мрія» під керівництвом Фірсової О.Г. виконав дві композиції. Завідуюча клубом Недосєкіна Л.Ф. із учасниками художньої самодіяльності створили святковий настрій та приємно вразили гостей рівнем підготовки та результатами своєї роботи на конкурсах «Софіївські зорі».

Потім адміністрація провела конференцію для абітурієнтів та батьків. Директор технікуму Чолак М.І. розповів про можливості навчання в ІТМЕСГ; вступні випробування: порядок проведення іспитів за обраною спеціальністю; підготовчі курси; можливість отримання державних стипендій (45% бюджетників отримують стипендію), а також про вступну компанію, яка почнеться 12 липня 2018 року. Заступник директора з НР Димитрієва Н.А. розповіла про правила вступу до технікуму випускникам 9 та 11 класів, здачі ЗНО для студентів других курсів. Заступник директора з ВР Донцова О.М. проінформувала про можливість самореалізації у виховній роботі, участі у гуртковій роботі, спортивному житті учбового закладу, а також умовах проживання у гуртожитках технікуму. Батьки дізналися про умови отримання соціальних стипендій студентів пільгових категорій. Зав. відділенням механізації сільського господарства Савицький С.І. розповів про умови навчання на відділенні , а голова циклової комісії спеціальних дисциплін відділення "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" Ніколєнко Л.А. про дисципліни, які вивчають на відділенні, роботу сайту циклової комісії та стипендію студентів (1250 грн для електриків – найвища серед усіх спеціальностей).

Для абітурієнтів та їх батьків провели міні-екскурсії по майстерням та лабораторіям, кабінетам, тренажерному залі, музею.

Для гостей також було проведено ознайомлення із роботою бібліотеки технікуму завідуючою бібліотекою Кінєвою М. Г. Майбутні абітурієнти подивилися два наші гуртожитки. Завідуюча гуртожитком Узунова Л.А. розповіла про гуртожиток № 1 (для студентів відділення механізації с. г), а вихователь Михайліна Н.М. про виховну роботу та побут гуртожитку № 2 (для студентів відділення електрифікації с.г).

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері. А хто не встиг завітати на День відкритих дверей, в будь-який день може отримати інформацію по тел.7-54-30, 7-54-18.

Заступник директора з виховної роботи

Донцова О.М.

Переглядів: 538 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1