Неділя, 25.10.2020, 18:36

Головна » 2018 » Жовтень » 8 » День вчителя у ІТМЕСГ - "Вічний факел знань"
День вчителя у ІТМЕСГ - "Вічний факел знань"

Вічний факел знань

Запалив Прометей вогонь, даруючи нам тепло,

світло, життя. Цей вогонь є символічним.

Це – вогонь знань, який викладачі

передають своїм студентам.

Учитель - не просто професія, це покликання. Робота, яка пов’язана з викладанням, завжди вважалася дуже складною, але в той же час поважною діяльністю. Дуже точно про вчителя писав відомий поет С.Л. Соловейчик:

«Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи ».

Викладання вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил. Викладач завжди намагається знайти індивідуальний підхід до студента, бо кожний студент має свій неперевершений та дивовижний талант від природи, а головна задача викладача - допомогти розкритись його здібностям.

У першу неділю жовтня у вчителів справжнє свято- професійне свято працівників освіти України. Студенти ІТМЕСГ разом із завідуючою клубом Недосєкіною Л.Ф. та художнім керівником ансамблю «Мрія» Фірсовою О.Г. підготували святковий концерт. Він почався із пісні «Технікум мій рідний». Ці слова звучали з вуст не тільки теперішніх студентів, а й з відеопривітань наших випускників: Полякової Тетяни, Гармаш Софії, Лепського Андрія, які продовжують свою освіту у столиці нашої держави та Кіру Маріанни, яка працює за фахом у Ізмаїлі.

Із святом колектив привітала в.о. заступника директора з виховної роботи Донцова О.М., а потім естафету перейняли талановиті студенти.

На святі були почесні гості-ветерани нашого учбового закладу, яких запросили на концерт та вручили їм гарні осінні квіти. Олена Георгіївна Фірсова приготувала їм сюрприз- виконала для них попурі пісень їх юності. Колектив підспівував також, студенти допомогли у виконанні пісень «Рідна мати моя», «Два кольори» та інших.

На сцені лунали вірші, пісні. Наших викладачів привітали й студенти ІТЕП (Бондаренко К; Бондаренко Є; Панчук С; Басараба Ю), що мешкають у гуртожитках нашого навчального закладу.

Підняв всім настрій й монолог М. Жванецького «Мислення» у виконанні Масюкевича В’ячеслава. На концерті дебютували студенти першокурсники Гавлицький С. та Ковач Д.

Виступи нашої молоді нікого не залишило байдужими.

В.о. заступника директора з навчальної роботи

Донцова О.М.

Переглядів: 314 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1